Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

The Elder Scrolls Online – Gold Road çıkış tarihi açıklandı!

0

Hikaye, oynanış ve yeni dünyaların tanıtıldığı The Elder Scrolls Online 2024 Global Reveal dolu dolu geçti. Etkinlikte The Elder Scrolls Online, 2024 yol haritası da açıklandı.

Xbox Developer Direct etkinliğinin ardından The Elder Scrolls Online 2024 Global Reveal etkinliği gerçekleşti. 2024 yol haritasının açıklandığı etkinlikte Gold Road adlı yeni bölümün PC ve Mac platformuna 3 Haziran 2024’te, Xbox ve PlayStation platformlarına ise 18 Haziran’da geleceği duyuruldu.

Bu yılın yeni bölümü Gold Road ile Cyrodiil, Gold Coast ve Valenwood sınırlarındaki bölgeyi keşfedecek ve bazı yeteneklerini özelleştirmesine olanak sağlayan Scribing adı verilen yeni sistemi tanıyacağız.

Ön sipariş ile anında Welkyndstone Ruins Wolf bineğine ve Pup pet’ine sahip olabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online – 2024 yol haritası

The Elder Scrolls Online’nın bu yılı dolu dolu geçecek. 41. güncelleme ile Dugeon DLC oyun paketi ve oynanış kalitesi iyileştirmeleri yer alacak. 2. çeyrekteki Gold Road bölümü oyuna dahil olacak. West Weald bölgesi ve Scribing sistemi oyuna eklenecek. 2024’ün üçüncü çeyreğinde ise 43. güncelleme gelecek ve oyuncu evleriyle ilgili yeni özellik, oynanış kalitesi iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yer alacak. Yıl sonunda ise 44. güncelleme ile iki yeni yoldaş ve PvP ile ilgili yeni özellik gelecek.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like