Oyun HaberleriPC

Stronghold: Definitive Edition çıktı!

0

Gerçek zamanlı strateji ve kale simülasyonu Stronghold’un Definitive Edition sürümü Türkçe dil desteğiyle 149 TL’den satışa çıktı.

Stronghold: Definitive Edition

Efsane seri ilk oyunuyla geri döndü! 2001 yılında yayımlanan Stronghold’un yeniden yapımı Stronghold: Definitive Edition, 7 Kasım’da piyasaya sürüldü. Yenilenen oyunu yeni Stronghold oyununu beklerken ara bir oyun olarak düşünebilirsiniz.

İlk oyunu unutmuş veya o zamanı hiç görmemiş olanlarınız için ise Stronghold: Definitive Edition’da yapay zekaya karşı savaşamıyoruz. Yani Skirmish mode yok. Klasik kale simülasyonu yer alıyor.

Elbette çok oyunculu modlarda rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

Stronghold: Definitive Edition

Stronghold: Definitive Edition detayları

Orijinal sanatçılar tarafından geliştirilen animasyonlar, dokular ve ışıklandırmalarla klasik Stronghold’un keyfini sürün! 14 yeni görevden oluşan seferde Fare ile Yılan’ın peşine düşerek İngiltere haritasında tekrar klasik düşmanlarla savaşın. Ekstra haritalarla çok oyunculu modda mücadele edin.

10 zorlu kuşatma senaryosu ve tarihî hisarlarla yeni bir Kale Yolunda modu ile Stronghold efsanesini yaşayın! Yeniden düzenlenen müziklerle ve ilk oyunun seslendirme sanatçılarından bazılarının yeni kayıtlarıyla tekrar karşınızda. Oyunda Steam Atölye desteğinin bulunduğunu da belirtelim.

Stronghold: Definitive Edition

Stronghold: Definitive Edition ne kadar?

Bu klasik oyunun yeniden yapımı sadece 149 TL, lansmana özel yüzde 10 indirimle 134 TL.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.