Oyun HaberleriPCPlayStation

Strateji oyunu Gord için çıkış tarihi açıklandı!

0

Slav folklorundan ilham alan tek oyunculu, karanlık fantezi strateji oyunu Gord, 17 Ağustos 2023’te PC ve konsollara gelecek.

Gord

Slav folklorundan ilham alan tek oyunculu, karanlık fantezi macera strateji oyunu Gord, 8 Ağustos 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformlarına geliyor. Polonyalı video oyun şirketi Covenant.dev tarafından geliştirilen Team17 tarafından da yayımlanacak oyun kabile yönetiminin yanında şehir kurma mekaniklerine de sahip.

Hayatta kalmak için inşa edecek, galip gelmek için fethedeceksiniz. Vatandaşlarınızı çevredeki ormanlarda pusuya yatmış istilacı kabilelerden, korkunç canavarlardan ve gizemli güçlerden korurken, gordunuzu mütevazi bir yerleşim yerinden zorlu bir kaleye dönüştüreceksiniz.

Gord ön sipariş fiyatı ne kadar?

Tek oyunculu macera strateji Gord, 599 TL’den Steam’de ön siparişe açıldı. PlayStation’da 349 TL’den satılan oyun Xbox Series X|S için 755 TL’lik bir fiyata sahip.

Sanat kitabı ve oyun müzikleri de ön sipariş hediyesi olarak oyunculara verilecek.

Gord, Türkçe mi?

On iki farklı dil desteğinin bulunduğu oyunda ne yazık ki Türkçe alt yazı ve arayüz yok.

Güncelleme (12.07.2023)

Oyunun sosyal medya hesabından çıkış tarihine ilişkin bir duyuru paylaşıldı. 8 Ağustos’ta çıkması beklenen oyun, 17 Ağustos’a ertelendi.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir