Oyun HaberleriPC

Strateji oyuncuları hazır mısınız? TactiCon geri dönüyor!

0

Steam strateji kongresi TactiCon 11 Mayıs’da geri dönüyor. 4 gün sürecek etkinlikte Hooded Horse ve Firesquid öncülüğünde onlarca yeni strateji oyunu deneyimlenebilecek.

TactiCon

Hooded Horse ve Firesquid öncülüğünde ilk kez eylül 2022’de düzenlenen Steam strateji kongresi TactiCon 11 Mayıs’da geri dönüyor.

Dört gün sürecek etkinlikte onlarca yeni strateji oyununu deneyimleyebileceksiniz. Henüz çıkmamış oyunların demoları yer alacak!

Oyununuz ister büyük strateji, 4X, SRPG, sıra tabanlı deste oluşturma, RTS veya ikisi arasındaki herhangi bir oyun olsun, bu türün sunduğu en iyi ve en parlak oyunu tanıtmak için mükemmel bir zamanlama olacak. TactiCon 2023’de çok çeşitli katılımcı, geliştirici ve oyunların oturumlarıyla yeni bir panel ve canlı konuşma turu düzenlenecek.

Hooded Horse ve Firesquid, TactiCon için güç birliği yaptı!

Hooded Horse CEO’su Tim Bender, “TactiCon için bir kez daha Firesquid ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Firesquid CEO’su Anders Larsson ise, “Geçen yılki TactiCon başarısından sonra, bu baharda Hooded Horse ile ortak olacağımız için çok heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

Geliştirici başvuruları 24 Mart’ta

Geliştiricilerin oyunlarını TactiCon 2023’e göndermek için 24 Mart 2023’e kadar süreleri var.

TactiCon’un eylül 2022’deki ilk çıkışı, 40 saatin üzerinde özel canlı yayın, geliştirici panelleri ve daha fazlasıyla Steam etkinlik sayfasına 1.500.000’den fazla tekil ziyaretçi çekerek büyük bir başarı elde etti.

Manor Lords demosu gelecek mi?

Hooded Horse yayımcılığında çıkacak Manor Lords‘un bu etkinlikte olup olmayacağı ise bilinmiyor.


Ömer Faruk AKTAŞ
Oyun Günlüğü Kurucusu ve İçerik Direktörü - Strateji ve simülasyon oyunlarına tutkuyla bağlı. Bağımsız oyunların takibinde - Oyununuzu tanıtmak için iletişime geçmekten çekinmeyin! - Ömer is to blame for all this. You can contact us for game review and other business information.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir