Oyun Haberleri

Steam Yılın Özeti ile 2023 oyun kariyerinizi paylaşın!

0

Steam, oyuncuların 2023 yılında oyun geçmişlerinin detaylı bir özetini Steam Yılın Özeti ile sundu.

Steam Yılın Özeti 2023

Dijital oyun platformu Steam yeni bir özelliğiyle daha oyunseverlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Oyuncular 2023 yılında oyun geçmişlerinin detaylı bir özetini Steam Retrospektifi ile görebilecek.

Steam’den yapılan açıklama şu şekilde:

“Yıl sonu genellikle geçmişi düşünme zamanıdır: Son 12 ayda kendinizle ilgili ne öğrendiniz? Hayattaki hedeflerinizle ilgili? Oyunlarınızla ilgili? Elbette bizi en çok heyecanlandıran şey sonuncusu çünkü 2023 Steam Yılın Özeti sayfanız resmî olarak hazır! Evet, SİZİN sayfanız. Herkes son bir yılda en çok oynadığı oyunları, kazandığı başarımları ve diğer eğlenceli bilgileri kendisine ait bir sayfada görecek.

2023’te Steam’de geçirdiğiniz zamandan öne çıkan bazı anları bir araya getirdik ve hepsini eğlenceli verilerle dolu tek bir sayfada topladık. Sayfayı kaydırarak inceleyin ve en çok hangi türlerde zaman harcadığınızı ve bazı istatistiklerinizin Steam topluluğuna kıyasla nasıl olduğunu öğrenin.

Hepsine baktıktan sonra bu sayfayı kendiniz için saklayabilir veya Steam veya sosyal medya bağlantıları aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz (hatta resmî hashtag bile var: #SteamYearInReview). Ayrıca profil vitrininizde görünecek şekilde de ayarlayabilirsiniz. 2022’ye ait Yılın Özeti’ni de göstermek ister misiniz? İki yıl arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilir veya her ikisini de aynı anda paylaşmak üzere yer açmak için Puan Dükkânı’na gidebilirsiniz.

Steam Yılın Özeti 2023’e nasıl bakarım?

Steam Yılın Özeti sayfanızı buradan incelemeye başlayın. Ayrıca size e-postayla gönderdiğimiz bağlantıya tıklayabilir veya Steam’de kullanıcı adınızın altındaki açılır menüyü kullanabilirsiniz.”


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like