Oyun HaberleriPC

Steam Yaz İndirimleri için 10 bağımsız oyun önerisi 

0

Steam Yaz İndirimleri’nde kaçırmamanız gereken 10 bağımsız oyununu sizler için derledik. Bu oyunlar, birbirinden güzel kaliteleri ve uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Project Zomboid

Project Zomboid

Project Zomboid, zombi hayatta kalma oyunlarının zirvesi. Tek başınıza veya çok oyunculu olarak: Yağmalamak, inşa etmek, el işi yapmak, savaşmak, tarım ve balık tutmak gibi aktivitelerle hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Sert bir RPG beceri sistemi, geniş bir harita, büyük ölçüde özelleştirilebilir bir kum havuzu ve dikkatsizler için tatlı bir rehber rakun sizi bekliyor. Peki, nasıl öleceksiniz? Bir ısırık yeterli olabilir.

Steam fiyatı: 7.02 Dolar

Death Must Die

Ölüm’ü kendisi aramak için yeraltı dünyasına inin! Tanrı’dan verilen güçler arasından seçim yaparak onun yandaşlarının ordularını yok edin. Yeni kahramanlar açın, güçlü eşyaları toplayın ve bu roguelite kes-yakın hayatta kalma oyununda oyunu kırabilecek sinerjiler oluşturun.

Steam Fiyatı : 3.19 Dolar

Fears to Fathom – Ironbark Lookout

24 yaşındaki yangın gözetleme görevlisi Jack Nelson, yeni bir karakola transfer oldu. Yeni yerleştiği evinde, bir şeylerin ters gittiği hissinden kurtulamadı. Küçük de olsa, Ironbark Devlet Parkı’nda neler olup bittiğini bilmiyordu.

Steam Fiyatı : 2.89 Dolar

Vampire Survivors

Binlerce gece yaratığını delik deşik et ve şafağa kadar hayatta kal! Vampire Survivors, üzerine gelen yüzlerce canavara karşı seçimlerinin hızlı bir şekilde etkili olacağı, rogue-lite unsurları içeren fantastik bir eğlencelik korku oyunudur.

Steam Fiyatı : 2.61 Dolar

Kenshi

Özgür dolaşım temelli bir ekip tabanlı RPG. Doğrusal bir hikayeden ziyade açık uçlu kum havuzu oynanış özelliklerine odaklanıyor. Bir tüccar, bir hırsız, bir isyancı, bir savaşlordu, bir maceraperest, bir çiftçi, bir köle veya sadece kanniballere yem olabilirsiniz. Adamlarınızı zayıf kurbanlardan ustalaşmış savaşçılara kadar eğitin.

Steam Fiyatı : 5.99 Dolar

To the Moon

İki doktorun öyküye dayalı deneyimi, ölmekte olan bir adamın anılarında geriye doğru yol alarak onun son dileğini yapay olarak yerine getirmesini konu ediyor.

Steam fiyatı:1.15 Dolar

Beat Cop

80’ler polisiye dizilerinden ilham alan, retro piksel sanat tarzında bir macera New York’ta. Jack Kelly adında bir polis memurunu canlandırıyorsunuz ve cinayetle suçlanmış durumdasınız. Şimdi sıradan bir polis olarak, bu suçu işleyen kişiyi bulmak zorundasınız. Yoğun suç öyküsü, bol miktarda siyah mizah ve Brooklyn sokaklarında bulabileceğiniz diğer her şeyi bekleyin.

Steam fiyatı :1.83 Dolar

Islanders

Islanders, renkli adalarda şehirler inşa etmeye odaklanan minimalist bir strateji oyunudur.

Steam Fiyatı :1.04 Dolar

The Classrooms

The Classrooms, procedural bir liminal alan buluntu görüntüsü hayatta kalma korku oyunudur. Sınıfları keşfedin ve içerdiği çeşitli anormallikleri keşfedin; zararlı varlıklardan zararsız garip şeylere kadar. Ve hatırlayın, her oynadığınızda farklıdır, bu yüzden buluntu görüntüleriniz eşsizdir.

Steam Fiyatı: 4.92 Dolar

Lethal Company

Şirkete hurda satmak için terkedilmiş ay yüzeylerinde scavenger (toplayıcı) olarak çalıştığınız bir işbirlikçi korku oyunu.

Steam Fiyatı : 4.34 Dolar


Bağımsız (İndie) oyunlar ne demek ?

İndie veya bağımsız oyunlar, genellikle küçük bağımsız stüdyolar veya bireysel geliştiriciler tarafından geliştirilen oyunları ifade eder. Bu tür oyunlar genellikle büyük yayıncı şirketlerinden bağımsız olarak üretilir ve daha özgün, yenilikçi veya deneysel oyun tasarımları sunabilirler. Bağımsız oyunlar genellikle büyük bütçeli AAA oyunlarla karşılaştırıldığında daha düşük fiyatlı olabilirler ve genellikle daha sınırlı kaynaklarla üretilirler, ancak sıkça tutkulu bir topluluk tarafından takip edilirler.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Emre Yıldırım
Oyun Günlüğü Haber Editörü