Oyun HaberleriPC

Steam Next Fest şubat 2024’te en çok oynanan demolar!

0

Bir hafta süren ve yüzlerce yeni çıkacak oyunun yer aldığı Steam Next Fest şubat 2024, bugün sona erdi. İşte etkinlik kapsamında en çok oynanan oyunlar!

Dungeonborne

Steam’de yüzlerce yeni çıkacak oyunun demosunun yer aldığı Steam Next Fest şubat 2024 bugün sona erdi. Bir hafta boyunca canlı yayınından geliştiricilerle sohbetlere kadar farklı etkinlikler içinde yeni oyunlar deneyimlendi. Sizin deneyimlerinizi yorumlarda bekliyoruz elbette ancak gelin şimdi en çok oynan demolara göz atalım.

Steam Next Fest 2024’te en çok oynanan demolar!

Steam Next Fest bitti diye üzülmenize gerek yok. Bazı oyunların demo sürümleri yayımlanmaya devam ediyor.

Dungeonborne

Dungeonborne, sürükleyici bir birinci şahıs PvPvE zindan tarayıcısıdır. Hazine avlamak, uğursuz zindanları keşfetmek ve korkunç canavarlarla ve kurnaz düşmanlarla savaşmak için tek başınıza girişimde bulunun veya güvenilir arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin. Karanlığa ve açgözlülüğe yenik düşmeden önce kaçın.

Stormgate

Stormgate, yeni bir bilim fantastik evreninde geçen yeni nesil gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. RTS’nin geleceğine hoş geldiniz!

Homeworld 3

Taktiksel, güzel ve tamamen benzersiz, yılın oyunu ödülünü kazanan bilim kurgu temalı gerçek zamanlı strateji serisi; Homeworld 3 ile geri geliyor. Ödüllü hikâye galaktik bir ölçekte açığa çıkarken kontrolü elinize alın ve göz kamaştırıcı, tamamen 3 boyutlu uzayda filo savaşlarında çarpışın.

Pacific Drive

Bu deneme tabanlı araba kullanma ve hayatta kalma macerasında tek kurtuluş yolun olan arabana bin ve Olympic Exclusion Zone’un doğaüstü tehlikeleriyle yüzleş. Kaynaklar topla, güvenilir aracını doldur ve hayatta kalmak için arkana bakmadan sür.

Deviator

Deviator, 2D elle çizilmiş görsellere sahip, saptırma merkezli bir Metroidvania oyunudur. Bilinmeyen vahşi doğayı ve gizemli şehirleri keşfetmek, esrarengiz bilinç alanlarına dalmak ve tuhaf yaratıklarla karşılaşmak. Bu kaotik dünyanın ardındaki gerçeği bulmaya çalışın.

Backpack Battles

Bir PvP envanter yönetimi otomatik savaşçısı! Güçlü eşyalar satın alın ve üretin, ardından bunları dikkatlice sırt çantanıza yerleştirin.

Millennia

İnsanlığın başlangıcından olası geleceklerimize kadar 10.000 yıllık tarihin her noktasında stratejik hünerini sınayan, tarihî bir sıra tabanlı 4X oyun olan Millennia’da kendi ulusunu oluştur.

Balatro

Roguelike poker oyunu! Balatro, yasa dışı poker elleri oynadığınız, oyunun kurallarını değiştiren şakacıları keşfedebileceğiniz ve adrenalin pompalayan, canavarca komboları serbest bıraktığınız, hipnotize edici derecede tatmin edici bir deste oluşturma oyunudur.

Dread Dawn

Bu, karantinaya alınmış bir şehirde geçen bir açık dünya zombi hayatta kalma oyunudur. Tahliye konvoyunu kaçırdığınız için geride kalan bir öğrenci olarak oynuyorsunuz. Sınıf arkadaşlarınız ve hayatta kalan diğer kişilerle birlikte okulu savunmalı, hayatta kalmalı ve kurtarılmayı beklemelisiniz.

Rotwood

Rotwood, Don’t Starve ve Mark of the Ninja’nın yapımcıları tarafından hazırlanan 1-4 oyunculu bir hack-and-slash zindan tarayıcısıdır. Bozulmuş canavarlarla savaşın, geriye kalanları toplayın ve arkadaşlarınızla güvenli bir sığınak oluşturun.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like