Oyun HaberleriPC

Steam Next Fest: Haziran 2024 başladı: işte öneri demo oyunlarımız!

0

Bir hafta sürecek Steam Next Fest: Haziran 2024, bugün başladı. Onlarca yeni çıkacak oyunun demosunun yer alacağı festivalde öneri demo oyunları listemize de göz atabilirsiniz.

Dijital oyun platformu Steam’de yeni demo festivali bugün başladı. Bir hafta sürecek Steam Next Fest: Haziran 2024‘te onlarca yeni çıkacak oyunun demosu yer alıyor.

Yılda üç defa gerçekleşen Steam Next Fest oyuncuların sadece demoları deneyebileceği bir etkinlik değil. Aynı zamanda geliştiricilerle sohbet, canlı yayın etkinliği ve Steam’de çıkacak oyunlar hakkında yeni şeyleri içeren bir kutlama!

Steam Next Fest, geliştiriciler için oyunculardan erken geri bildirim alabilecekleri ve Steam’de çıkaracakları oyunları için bir fırsat sunuyor. Gelin şimdi yılın ikinci demo festivalinde öneri demo oyunlara göz atalım.

Next Fest: Haziran 2024: Öneri demo oyunlarımız!

The Alters

11 bit studios’un geliştirdiği The Alters, oyuncuları gizemli bir dünyanın içine çekiyor. Oyunun ana karakteri Jan Dolski, gizemli bir kazayla başlayan hikayede yalnız kalan son kişi olarak hayatta kalma mücadelesi veriyor. Geliştirici ekip, This War of Mine gibi önceki projelerinden edindikleri deneyimleri bu oyuna taşıyarak zengin ve derin bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

İnceleme yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut.


Tiny Glade

Mimariye ilgi duyuyor veya tasarım yapmak hayallerinizi süslüyorsa Tiny Glade demosu tam size göre. Demo sürüm oyununun birçok mekaniğini gördüğünüz tam da daha fazlasını isterken sınırlandığımız kısıtlı bir sürüm olarak karşımıza çıkıyor. Estetik zevkinize göre hayalinizdeki yerleşimi kuracağınız Tiny Glade mutlaka göz atmanız gereken bir yapım. Bu oyunda yönetim, savaş veya yanlış cevaplar yok!

İnceleme yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut.


Endzone 2

Hayatta kalma, koloni ve kaynak yönetimi oyunu Endzone 2, ilk oyuna göre mekanik anlamda oldukça iyi özellikler katarak geliyor. Henüz geliştirilme aşamasındaki oyunun demo sürümü 2-3 saatlik bir oynanış sunuyor. Eğer oyunu merak ediyorsanız temel mekaniklerini görebileceğiniz iyi bir fırsat.

Endzone 2 demosuna Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut değil.


Citadelum

Efsanevi Antik Roma’da geçen şehir kurma oyunu Citadelum, One Military Camp geliştiricisi Abylight Studios tarafından hazırlanıyor. Citadelum da ilk oyunları gibi tüm binaların içini görebileceğiniz bir tasarım sunuyor. Oyunda amacınız kendi yerleşiminizi inşa edip görkemli bir şehre dönüştürmek.

Dünyayı keşfet, ticaret yap ve epik taktiksel savaşlarda güçlü lejyonlarını yönet. Tanrıların lütfunu kazan ya da cesaretin varsa onlara meydan oku.

Citadelum demosuna Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut değil.


Hollywood Animal

Açılış ekranında Hollywood Animal, etkileyici bir mesajla oyuncuların karşısına çıkıyor: “Hayatın içerisinde yaşanan kötü şeyleri de oyuna dahil ediyoruz çünkü bunları göz ardı ederek, dünyada bu olayların varlığını yok saymak istemiyoruz.” Bu anlamlı mesaj, oyunun derinliğini ve gerçekçiliğini artırıyor. Hollywood Animal ile birlikte Hollywood, tüm çirkinliği ile elinizin altında.

İnceleme yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Hollywood Animal demosuna Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut değil.


NEODUEL: Backpack Monsters

Rogue Duck, Tinymice, Dice Hit tarafından geliştirilen ve Rogue Duck Interactive tarafından da yayımlanan çok oyunculu, canavar eğitim temalı, envanter yönetimi ve auto battler oyunu NEODUEL: Backpack Monsters yerli oyunlar arasında öne çıkanlardan biri!

DiceHit Games ekibi Neoduel için planlarını anlattı – Röportajımıza göz atabilirsiniz.

NEODUEL: Backpack Monsters demosuna Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil desteği mevcut.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.