Oyun HaberleriPC

Steam Kış İndirimi 2022’de 50 TL altı oyun önerisi

0

22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında gerçekleşeceği duyurulan Steam Kış İndirimi başladı. Bu listemizde 50 TL altı oyun önerilerimizi paylaşacağız!

Steam Kış İndirimi dahilinde birçok oyun şimdi kampanyalı fiyatlarla sunuluyor. 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında fırsatlardan yararlanmak isteyenlere indirimli fiyatı 50 TL’nin altında olan bazı oyun önerileri:

Steam Kış İndirimi 2022’de 50 TL altı oyun önerisi

American Truck Simulator

50 TL altı ilk göze çarpan oyunlardan biri American Truck Simulator. Açık dünya, araç kullanma simülasyon oyunu 2016 çıkışlı ve oldukça seviliyor. Nevada çöllerinden, renkli Colorado’ya Amerika’yı radyolar eşliğinde uzun yol şoförü olarak turlamak indirimin ilgi çeken seçeneklerinden. Tır sevdalılarının gözbebeği oyun şimdi %75 indirimle 149 TL yerine 37,25 TL’ye kütüphaneye eklenebilir.


Euro Truck Simulator 2

Sürüş simülasyonunda Amerikan atmosferi yerine Belçika, İtalya, Almanya şehirlerinde yol almak isteyenler için de Euro Truck Simulator 2 Steam Kış İndirimi kampanya listesinde. Yüzde 75 indirim fırsatı ile 37,25 TL’ye inen Euro Truck Simulator, Avrupa’yı şehir şehir turlamak için oyuncuları bekliyor.


Hades

Steam Kış İndirimi’nde dikkat çeken oyunlardan bir diğer göze çarpan ürün ise ismini Yunan mitolojisindeki yeraltı tanrısından alan, bol ödüllü Hades. Müzikleri, grafikleri, oynanışı, efsane kahramanları, hikaye açılımları ve diyalogları ile ikonik oyun Hades şimdi yüzde 50 indirimle 20 TL’ye kütüphaneye eklenebilir.


Call of Duty: Black Ops 2

Steam Kış İndirimi oyun önerilerinden sıradaki ürün Call of Duty: Black Ops 2. Çok oyunculu, birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu serinin en sevilenlerinden. Şimdi yüzde 67 indirimli fiyatıyla oyuncularla buluşuyor. Serinin dokuzuncu oyunu olan Call of Duty: Black Ops 2 indirim günleri süresince 139 TL yerine 45,87 TL.


Dragon Ball Fighterz

Steam’de yüzde 85 indirime giden bir başka ürün ise anime dövüş oyunu Dragon Ball Fighterz. En iyi dövüş oyunları arasında yer alan Dragon Ball Fighterz için 179 TL olan satış fiyatı 26,85 TL oldu. En iyi dövüş oyunu ödüllü ürün yayınlandığı 2018’den beri milyonlarca oyuncuya ulaştı. Steam’de 5 Ocak 2023’e kadar süren kış indirimlerindeki seçenekler arasından anime ve dövüş sevenler için hazır.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

50 TL altı indirimli ürün seçenekleri arasında öne çıkan oyunlardan bir diğeri Ubisoft ürünü Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Aksiyon ve taktiklerle dolu, çok oyunculu, birinci şahıs nişancı oyunu yüzde 60 indirimle 35,60 TL.


Fallout 4

BAFTA ve daha birçok ödülün sahibi Fallout 4 de Steam Kış İndirimi listesinde. Oyun kısa süreliğine yüzde 75 indirime girdi ve 179 TL yerine 44,75 TL fiyatıyla oyuncularla buluşuyor. Açık dünya, aksiyon RPG oyunu 5 Ocak’a kadar indirim kapsamında.


Star Wars Jedi: Fallen Order

2019 çıkışlı Star Wars Jedi: Fallen Order senaryosu, zorluk seviyeleri ve aksiyonu ile indirim günlerinin en göze çarpanları arasında. İkonik ışın kılıcı, etkileyici atmosferi, dövüş kombinasyonları ve karakterleri ile Star Wars hayranları başta olmak üzere oyuncuların ilgisini çeken oyun kütüphaneye eklenebilir. Star Wars Jedi: Fallen Order yüzde 88 indirimde, yani 279,90 TL yerine Steam kış indirimlerinde şimdi 33,59 TL.


Steam kış indirimlerinde kampanya ile 50 TL altında sunulan oyunlardan öne çıkan ürünlere ek olarak daha birçok ürün kısa süreliğine indirimde. Kütüphaneye eklemek için 22 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023 tarihleri arasında göz atarak çeşitli oyunlara şans verebilirsiniz.


Diren Eyidoğan
Oyun Günlüğü Yazarı - 2021'den bu yana haberler ve dosyalar hazırlıyor.