Oyun HaberleriPC

Steam Kış İndirimi 2023’te 10 dolar altı oyun önerisi

0

Steam’de yeni indirim dönemi Steam Kış İndirimi 2023 ile başladı. Oyuncuların büyük bir merakla beklediği Steam Kış İndirimi listemizde 10 dolar altı oyun önerilerimizi paylaşacağız!

Kena Bridge of Spirits

Steam Kış İndirimi 4 Ocak 2024’e kadar sürecek. Kısa süreliğine kampanyalı fiyatlarla kütüphaneye eklenebilecek 10 dolar altı oyunlar arasından bazı öneri oyunları derledik. İşte bu büyük indirim sezonundaki öneri listemiz.

Steam Kış İndirimi 2023’te 10 dolar altı oyun önerisi

Kena: Bridge of Spirits

Keşifle hızlı dövüşü birleştiren hikaye odaklı aksiyon ve macera oyunu. Kutsal Dağ Tapınağı’nı arayan genç bir Ruh Rehberi olan Kena olarak geçmişi çöz. Kena’nın sevimli (ancak güçlü) ruh arkadaşı Rot’un yardımıyla unutulmuş bir köyde sıkışıp kalmış ruhları serbest bırakmaya yardım et.

Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2, Frontier’in son derece başarılı oyunu Jurassic World Evolution’ın heyecanla beklenen devam oyunudur. Jurassic World Evolution oyun serisindeki bu yepyeni çağ, çığır açan ve sürükleyici 2018 yönetim simülasyonunu temel almaktadır.

Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 şeytani radyo dalgaları tarafından çarpıtılmış bir dünyada kısılan Mono adlı küçük bir çocuğu oynadığın merakla beklenen bir macera oyunudur. Mono yeni arkadaşı Six ile birlikte Radyo Dalgalarının kaynağını keşfetmek için yola koyuluyor.

Transport Fever 2

Hearts of Iron 4

Back 4 Blood

The Witcher 3: Wild Hunt

Planet Zoo

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like