Oyun HaberleriPC

Steam Dinozorlar vs Robotlar Festivali 2024 başladı

0

Steam’de dinozorlara ve robotlara odaklanan Steam Dinozorlar vs. Robotlar Festivali 2024 başladı.

Steam Dinozorlar vs Robotlar Festivali 2024

Steam’in yeni festivali dinozorlara ve robotlara odaklanan Steam Dinozorlar vs. Robotlar Festivali 2024 oldu. 26 Şubat’ta başlayan festival 4 Mart’a kadar sürecek.

Onlarca yeni oyunun demosunun yayımlandığı festivalde indirime geçen oyunlarda mevcut. İşte festival kapsamında önerdiğimiz oyunlar:

Steam Dinozorlar vs Robotlar Festivali öneri oyunlarımız

ARK: Survival Ascended

Ark, Unreal Engine 5 ile bu yeni nesil video oyunu teknolojisinde topraklamadan yeniden tasarlandı! Bir kabile oluşturun, yüzlerce eşsiz dinozor ve ilkel yaratık üretin, keşfedin, zanaat yapın, inşa edin ve gıda zincirinin tepesine doğru ilerleyin. Yeni dünyanız bekliyor!

Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2, Frontier’in son derece başarılı oyunu Jurassic World Evolution’ın heyecanla beklenen devam oyunudur. Jurassic World Evolution oyun serisindeki bu yepyeni çağ, çığır açan ve sürükleyici 2018 yönetim simülasyonunu temel almaktadır.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human sizi makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu bir yakın geleceğe taşıyor. Şimdiye kadar oluşturulan hikayeler arasında en fazla dallara ayrılanlardan biri olan bu hikayede, vereceğiniz her karar oyunun sonucunu etkileyecek.

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Makinelerin yönettiği geleceğin Dünyasındaki gizemleri ortaya çıkarmak için Aloy’un efsanevi görevini deneyimleyin. Bu ödüllü aksiyon rol yapma oyununda avınıza karşı yıkıcı etkiye sahip taktiksel saldırılar düzenleyin ve muazzam bir açık dünyayı keşfedin!

Stray

Ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisi, unutulmuş bir siber şehirden kurtulmak ve eve giden yolu bulmak için antik bir gizemi çözmek zorunda.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.