Oyun HaberleriPC

Steam Deste Oluşturma Festivali 2024 başladı

0

Bir hafta sürecek Steam Deste Oluşturma Festivali 2024 başladı. Festival boyunca yerli ve yabancı onlarca yeni çıkacak deste oluşturma odaklı oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Cardboard Town

Steam’de 1 Nisan’a kadar sürecek Steam Deste Oluşturma Festivali 2024 başladı. Her türden deste oluşturma oyununu göreceğiniz festival kapsamında ana oyun mekaniği kartlar olan bir sürü farklı temaya sahip oyunu keşfedeceksiniz.

Steam’den yapılan açıklamada, “Tehlikeli korsanlarla dolu denizlerde yolunuzu bulun; uzaylılarla savaşın; mini golf oynayın; kartondan bir şehir inşa edin ve çok daha fazlasını yapın.” denildi.

Steam Deste Oluşturma Festivali 2024 öneri oyunlarımız!

Cardboard Town

Cardboard Town, şehir inşa etme üzerine kurulu bir kart oyunudur. Kaynaklarını yönet, geliştirmeleri aç, kart çek ve şehrini büyüt! Rastgele olaylar, görev kartları ve opsiyonlar, her bir turu birbirinden farklı kılıyor. Proje Kartlarını Bina Kartlarıyla birlikte akıllıca kullanmayı unutma.

Balatro

Roguelike poker oyunu! Balatro, Steam’in yeni gözde oyunlarından biri. Yasa dışı poker elleri oynadığınız, oyunun kurallarını değiştiren şakacıları keşfedebileceğiniz ve adrenalin pompalayan, canavarca komboları serbest bıraktığınız, hipnotize edici derecede tatmin edici bir deste oluşturma oyunudur.

Backpack Battles

Bir PvP envanter yönetimi otomatik savaşçısı! Güçlü eşyalar satın alın ve üretin, ardından bunları dikkatlice sırt çantanıza yerleştirin.

Onlarca demo ve indirimdeki deste oluşturularak tasarlanan oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Her festivalde karşılaştığımız Steam hediyelerini ise kaçırmayın. Ücretsiz avatar, çerçeve ve çıkartmaları almayı unutmayın!


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.