Oyun HaberleriPC

Steam Deck oyunculardan tam not aldı!

0

Valve’nin PC oyunlarını oynama imkânı sunan yeni oyun konsolu Steam Deck, Steam en çok satanlarda tekrar zirveye yerleşti. Oyunculardan tam not alan taşınabilir oyun bilgisayarı Steam oyunlarının yanında Linux tabanlı işletim sistemiyle Epic Games ve diğer platform oyunlarını da oynama imkanı sunuyor.

Steam Deck

Steam’de 5 Haziran 2022 ile biten yirmi ikinci haftanın en çok satanları açıklandı. Valve’nin PC oyunlarını oynama imkânı sunan yeni oyun konsolu Steam Deck, Steam en çok satanlarda tekrar zirveye yerleşti.

Aksiyon ve macera oyunu V Rising ise bu hafta liderliği Steam Deck’e bırakarak, ikinci sırada yer aldı. Listede 2022’nin en çok konuşulan oyunu Elden Ring üçüncü, Valve Index VR Kit ise dördüncü sıraya yerleşti. En çok satanlarda beşinci sırada ise Sea of Thieves var.

Steam’de geçen haftanın en çok satanları şöyle devam ediyor: No Man’s Sk, It Takes Two, FIFA 22, Sniper Elite 5 ve Stray.


Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’a gönderilmeye başlanan oyun konsolu, henüz Türkiye’de satışa çıkmadı.

Steam Deck

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.