MacOSOyun HaberleriPCSanal Gerçeklik

Steam Bahar İndirimi 2023’te 50 TL altı oyun önerisi

0

Oyuncuların büyük bir merakla beklediği Steam Bahar İndirimi nihayet başladı. Bu listemizde 50 TL altı oyun önerilerimizi paylaşacağız!

Steam Bahar İndirimi 23 Mart 2023’e kadar sürecek. Kısa süreliğine kampanyalı fiyatlarla kütüphaneye eklenebilecek 50 TL altı oyunlar arasından bazı öneriler derledik. İşte Kış İndirimlerinin ardından gerçekleşen ikinci büyük indirim sezonundaki öneri listemiz.

Steam Bahar İndirimi 2023’te 50 TL altı oyun önerisi

Conan Exiles

Yüzde 70 indirim – 74,99 / 22,49 TL

Barbar Conan’ın topraklarında geçen, artık büyücülük içeren, çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu. Geniş bir açık dünya sanal alanında hayatta kalın, evinizi bir krallığa dönüştürün ve tek veya çok oyunculu modda düşmanlarınıza hükmedin.

Chivalry 2

Yüzde 50 indirim – 61 TL / 30,50 TL

Chivalry 2 ortaçağ filmlerindeki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci şahıs ‘slasher’ oyunudur. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan alev oku yağmurlarına ve büyük kale kuşatmalarına kadar.

Deep Rock Galactic

Yüzde 67 indirim – 155 TL / 51,15 TL

Deep Rock Galactic sert uzay Cücelerinin, %100 yok edilebilir çevrelerin, yöntemsel oluşturulmuş mağaraların ve uzaylı canavarlardan sonsuz sürülerin olduğu bir co-op birinci bilim kurgu FPS oyunudur.

Satisfactory

Yüzde 40 indirim – 50 TL / 30 TL

Satisfactory, bir parça keşif ve dövüş de içeren, birinci şahıs açık dünya fabrika inşası oyunudur. Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!

The Forest

Yüzde 45 indirim – 32 TL / 17,60 TL

Bir yolcu uçağı kazasından kurtulan tek kişi olarak, kendinizi yamyam mutantlardan oluşan bir topluluğa karşı hayatta kalma mücadelesi veren gizemli bir ormanda buluyorsunuz. Bu korkunç birinci şahıs hayatta kalma korku simülatöründe inşa edin, keşfedin ve hayatta kalın.

Vampire Survivors

Yüzde 20 indirim – 49 TL / 39,20 TL

Binlerce gece yaratığını delik deşik et ve şafağa kadar hayatta kal! Vampire Survivors, üzerine gelen yüzlerce canavara karşı seçimlerinin hızlı bir şekilde etkili olacağı, rogue-lite unsurları içeren fantastik bir eğlencelik korku oyunudur.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.