MacOSOyun HaberleriPCSanal Gerçeklik

Steam Bahar İndirimi 2023’te 100 TL altı oyun önerisi

0

Oyuncuların büyük bir merakla beklediği Steam Bahar İndirimi nihayet başladı. Bu listemizde 100 TL altı oyun önerilerimizi paylaşacağız!

Hell Let Loose

Steam Bahar İndirimi 23 Mart 2023’e kadar sürecek. Kısa süreliğine kampanyalı fiyatlarla kütüphaneye eklenebilecek 100 TL altı oyunlar arasından bazı öneriler derledik. İşte Kış İndirimlerinin ardından gerçekleşen ikinci büyük indirim sezonundaki öneri listemiz.

Steam Bahar İndirimi 2023’te 100 TL altı oyun önerisi

Hell Let Loose

Yüzde 33 indirim – 150 TL / 100,50 TL

Hell Let Loose, piyadeler, tanklar, toplar ve ilerleyen cephelerle 100 oyunculu açık savaş deneyimi sunan, İkinci Dünya Savaşında geçen gerçekçi, birinci şahıs nişancı oyunudur. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olan benzersiz kaynak tabanlı stratejik meta oyun temellidir. İkinci Dünya Savaşını böylesi bir ölçekte

Ori and the Will of the Wisps

Yüzde 80 indirim – 299 TL / 59,80 TL

Ori’nin gerçek kaderini ortaya çıkarma arayışınızda büyük düşmanlar ve zorlayıcı bulmacalarla karşılaşacağınız devasa ve egzotik bir dünyada yeni bir maceraya atılın.

Surviving the Aftermath

Yüzde 30 – 117 TL / 81,90 TL

Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kal ve zenginleş; kaynaklar kıt ama fırsatlar seni çağırıyor! Felaketlere göğüs gerecek en üstün koloniyi kur, koloni sakinlerini koru ve harap olmuş bir dünyaya yeniden uygarlık getir.

Steel Division 2

Yüzde 75 indirim – 409 TL / 102,25 TL

Steel Division 2, Doğu Cephesinde geçen tarihsel olarak doğru bir 2. Dünya Savaşı gerçek zamanlı strateji oyunudur. 1:1 ölçekli sıra tabanlı ordu yönetimi ve emrinizde binlerce adamla gerçek zamanlı taktiksel savaşlar içerir.

Tom Clancy’s The Division 2

Yüzde 70 indirim – 379 TL / 104,70 TL

Tom Clancy’s The Division® 2’de dünyanın kaderi pamuk ipliğine bağlı. Salgının kaosa sürüklediği Washington DC’de elit ajanlardan oluşan ekibinle düzeni tekrar sağla ve şehri çöküşten kurtar.

Fallout 76

Yüzde 75 indirim – 349 TL / 87,25 TL

Bethesda Game Studios, seni Fallout 76’ya davet ediyor. Bombaların düşüşünden 25 yıl sonra, sen ve senin gibi diğer sığınak sakinleri nükleer kıyamet sonrası Amerika’ya adım atıyor. Fallout hikâyesine ek olan bu çok oyunculu açık dünyada, geniş Çorak Topraklar’ı keşfet.

Naraka Bladepoint

Yüzde 50 indirim – 129,99 TL / 64,99 TL

Naraka Bladepoint, dövüş sanatları tarzında yakın çarpışmalar, yerçekimine meydan okuyan hareketler, geniş bir yakın ve menzilli silah koleksiyonu, destansı becerileri olan ve özelleştirilebilir efsanevi kahramanlar ile 60 oyuncuya kadar oynanabilen aksiyon dolu mitolojik bir deneyim.

SCARLET NEXUS

Yüzde 75 indirim – 249 TL / 62,25 TL

Her birinin kendi psikokinezi yeteneği ve savaşmak için ayrı sebebi olan psiyonikler Yuito ve Kasane arasında seçim yap. Teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışıp kalan Brain Punk geleceğinin sırlarını, iki hikâyeyi de tamamlayarak keşfet.

Farm Together

Yüzde 50 – 190 TL / 95,00 TL

Bu eşsiz, rahatlatıcı tarım deneyiminde kendi çiftliğini tek başınıza büyütün veya arkadaşlarınızla işbirliği yapın!

Total War: WARHAMMER

Yüzde 75 indirim – 345 TL / 86,25 TL

Bitmek bilmeyen fetihlerin çağındayız. Her birine dünyayı ele geçirmeye niyetli kudretli bir kahramanın liderlik ettiği ırklar birbirine karşı topyekûn savaş ilan ederken, devasa muharebelerde binlerce savaşçı çarpışıyor.

Stellaris

Yüzde 75 indirim – 340 TL / 85 TL

Paradox Development Studios’un bu büyük bilimkurgu strateji oyununda harikalarla dolu bir galaksiyi keşfedin.

Total War: ROME REMASTERED

Yüzde 50 indirim – 175 TL / 87,50 TL

Total War: ROME REMASTERED, ödüllü strateji oyunu serisini tanımlayan mirası yeniden yaşamanıza izin veriyor. Görsellerde çok sayıda iyileştirme ve oynanışta yapılan iyileştirmelerle 4K’ya yeniden düzenlendi, gerçek bir klasiği yeniden ziyaret etme zamanı.

Medieval Dynasty

Yüzde 33 indirim – 149 TL / 99,83 TL

Avlan, hayatta kal, inşa et ve zorlu Orta Çağ şartlarında önderlik et: Kendi Medieval Dynasty’ni yarat ve refahının uzun süre devam edeceğinden emin ol ya da bunu yapmaya çalışırken can ver!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir