Oyun HaberleriPCPlayStation

Star Wars Jedi: Survivor’dan yeni hikaye fragmanı!

0

Star Wars serisinin yeni aksiyon ve macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor için yeni bir hikaye fragmanı yayımlandı. Oyun 28 Nisan 2023’te yeni nesil konsollar ve PC için yayımlanacak.

Star Wars Jedi: Survivor

Amerikan video oyun geliştirme stüdyosu Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da yayınlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor için yeni hikaye fragmanı yayımlandı.

28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için yayımlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın (SWJS) yeni hikaye fragmanında yeni detaylar ortaya çıktı. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Jedi destanının yeni bölümü Survivor, bizleri, galaksinin geleceğe dair umutlarını omuzlarında taşıyan, daha güçlü ve deneyimli bir Cal Kestis (Cameron Monaghan) ile buluşturuyor.

Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Fallen Order‘daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alan SWJS’nin yayınlanan yeni fragmanında Cal, Mantis Mürettebatı ile bir araya gelirken; Cere Junda (Debra Wilson), Greez Dritus (Daniel Roebuck), Merrin (Tina Ivlev) ve yeni ¨paralı asker¨ Bode Akuna (Noshir Dalal) ile karşılaşıyoruz. İmparatorluğun gölgesinde kaderiyle yüzleşmek isteyen Cal’ın bu arayışı, onu ve arkadaşlarını ¨Bedlam Raiders¨ın evi olan Koboh da dahil olmak üzere Star Wars evrenindeki yeni gezegenlere ve tanıdık sınırlara sürükleyecek.

28 Nisan’da tüm yeni nesil konsollar ve PC için yayınlanacak olan SWJS, yeni neslin tüm avantajlarından yararlanacak ve tam anlamıyla sinematik bir “Jedi deneyimi” sunacak.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir