Oyun HaberleriPlayStation

Sony yeni State of Play etkinliğini duyurdu

0

PlayStation tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen State of Play çarşamba günü geri dönüyor. Geçtiğimiz günlerde duyurulan etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek ve yaklaşık 20 dakika sürecek. Etkinliği online platformlardan takip edebileceğiz.

  • Etkinlikte PS4 ve PS5 için gelecek üçüncü taraf oyunlarından bahsedilecek.
  • PS özel oyunu Final Fantasy 16’nın bu etkinlikte gösterilmesi bekleniyor.
  • Etkinliği Twitch, Facebook ve Youtube üzerinden takip edebileceğiz.
State of Play

State of Play önümüzdeki Çarşamba günü dönüyor. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan etkinlik 27 Ekim Çarşamba’yı 28 Ekim Perşembe’ye bağlayan gece TSİ 00.00’da gerçekleşecek. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için gelecek üçüncü parti oyunlarıyla ilgili güncellemelerden bahsedilecek.

Bethesda ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen Ghostwire: Tokyo, Square Enix tarafından geliştirilen Forspoken oyunları için çıkış tarihi verilmesi bekleniyor. Ayrıca GTA V PS 5 sürümü hakkında konuşulacağı da iddia ediliyor. E3 ve Tokyo Game Show etkinliğinde gösterilmeyen, Japonya merkezli geliştirici Square Enix’in, PlayStation özel oyunu Final Fantasy 16’nın da bu etkinlikte gösterilmesi bekleniyor.

Yaklaşık 20 dakika sürecek olan etkinliği, Çarşamba gecesi 00.00 da Playstation’ın resmi Youtube ve Twitch hesaplarından takip edebileceğiz.

Yavuz Selim Yazıcı
Oyun Günlüğü - 2021