Oyun HaberleriPC

Sons Of The Forest tam sürüm tarihi açıklandı 

0

Birinci şahıs hayatta kalma oyunu Sons of the Forest, 22 Şubat 2024’te tam sürüme geçiyor. 

Sons Of The Forest

Endnight Games’in geliştiriciliğini yaptığı Sons of the Forest‘a ilişkin müjdeli haber verildi. Oyunseverler tarafından büyük bir heyecanla beklenen oyunun tam sürüm tarihi açıklandı. Erken erişimden çıkacağı belirtilen oyunun 22 Şubat 2024 tarihinde Steam üzerinden PC için yayınlanacağı açıklandı.

The Forest’ın birinci şahıs hayatta kalma korku türündeki devam oyunu ilk kez 23 Şubat 2023 tarihinde Erken Erişim’e sunulmuştu.

Sons Of The Forest eşsiz deneyimler sunuyor

Sons of the Forest kayıp bir milyarderi uzak bir adada bulmak için büyük bir mücadeleyi konu oluyor. Kendimizi korumaya çalıştığımız ve tepelerden aşağıya doğru inebildiğimiz yapımda, isterseniz tek isterseniz de arkadaşınızla birlikte yer alabilirsiniz. Öte yandan oyunda yapay zekaya sahip bir karakter de bulunuyor.

Açık dünya hayatta kalma ve inşa etme mekaniklerini bünyesinde barındıran oyunda etrafı keşfedebiliyor, keşif unsurlarıyla beraber kaynakları envanterinize atabiliyor, bu kaynakları birleştirebiliyor ve daha fazla hikaye içeriğini açığa çıkarmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu tarz oyunları tek başınıza değil de arkadaşlarla beraber oynamak çok daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor diyebiliriz.

Erken erişim sürecinin ardından şu anda da oyun tam sürüme kavuşmanın heyecanını taşıyor. Sons of the Forest dikkat çeken bir satış ve oyuncu sayısına ulaştı. Oyun uzun süren bir deneyimi oyunseverlere sunuyor ve burada gerçekleştireceğimiz hamleler bir hayli önemli oluyor. Ada içerisinde yamyamlar yer alıyor ve bu yamyamlardan uzak durmak için de kendimize ait bir bölge oluşturmamız gerekiyor.

Sons Of The Forest ne kadar?

Sons of the Forest Steam üzerinde 15 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Tam sürümle birlikte fiyatın artıp artmayacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak oyunlarda zaman zaman fiyat artışları kaçınılmaz oluyor.

Yeni güncelleme notları için buraya göz atın.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Süleyhan Çakın
Oyun Günlüğü Haber Editörü - 2024