Oyun HaberleriPCSwitch

Sociable Soccer 24, kasım ayında geliyor!

0

Arcade aksiyon oyunu olan Sociable Soccer serisinin yeni oyunu Sociable Soccer 24 duyuruldu. Oyun 16 Kasım’da PC ve Nintendo Switch platformlarına gelecek.

Sociable Soccer 24

Tower Studios, popüler arcade aksiyon oyunu olan Sociable Soccer serisinin uzun süredir beklenen oyunu Sociable Soccer 24, önümüzdeki ay PC ve Nintendo Switch’e geliyor.

Steam ve Nintendo Switch platformlarına 16 Kasım 2023’te gelecek oyunun Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S sürümleri ise 2024 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Tüm formatların kutulu sürümü de önümüzdeki sene dağıtıma çıkacak.

FIFPRO ile lisans anlaşması

Sensible Soccer serisinin ardındaki beyin olan Jon Hare’in liderlik ettiği Tower Studios, oyuna dünya genelinde 10 binden fazla lisanslı oyuncu sağlayan FIFPRO ile yeni bir lisans anlaşması yaptığını duyurdu. FIFPRO ile kurulan bu ortaklık, Sociable Soccer 24 oyununu şu an PC’ye ve konsola uygun olarak piyasada bulunan tek FIFPRO lisanslı arcade aksiyon futbol oyunu hâline getiriyor.

Sociable Soccer 24’ün toplanacak 77 gerçek dünya kupası, rakip hayranlara karşı sevdiğiniz kulübü temsil eden grup oyunu ve aralarından seçim yapabileceğiniz binden fazla takım ile oyuncuların keyfini çıkaracağı oyun modlarıyla dolu bir futbol dünyası var.

Sociable Soccer 24

Jon Hare, “Sociable Soccer yolculuğuna şimdiye dek o kadar çok insan dâhil oldu ki, destansı bir macera gibi geldi. Sekiz yıl önce sözünü verdiğimiz PC ve konsol sürümlerini nihayet piyasaya sürüyor olmak özellikle tatmin edici ve Steam Erken Erişim sürümü için ödeme yapan herkesin bu sürümü ücretsiz alacağını söylemekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Hare, “Sociable Soccer 24 şu ana kadarki Sociable Soccer yolculuğunda çok önemli bir aşamayı temsil ediyor ve partiye katılmak için yakın zamanda gelen FIFPRO ve beraberinde gelen 10.000 yıldızdan oluşan ekibi de dâhil olmak üzere bu yolda bize katılan tüm ortaklarımıza teşekkür etmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.