Oyun HaberleriPCPlayStation

Skull Island: Rise of Kong çıkış tarihi açıklandı!

0

Yayıncı GameMill Entertainment aksiyon macera oyunu Skull Island: Rise of Kong’un 17 Ekim’de çıkacağını duyurdu.

Skull Island: Rise of Kong

Skull Island: Rise of Kong ilk olarak Haziran ayında resmi olarak duyurulmuştu, bu hafta da GameMill Entertainment, Skull Island: Rise of Kong’un 17 Ekim’de çıkacağını açıkladı. Kong olarak oynamanın nasıl görüneceğini daha fazla göstermek için çıkış tarihi duyurusuna yeni bir fragman eşlik etti. IguanaBee tarafından geliştirilen oyunun yayımcılığını GameMill Entertainment üstleniyor.

Oyunun ayrıca ‘Colossal Edition‘ adı altında lüks bir sürümü bulunacak. Bu sürüm, 1933 ile 1976 klasik King Kong filmlerinin orijinal görünümüne sahip film grenleri, Kong’u sekiz farklı tonla yeniden renklendiren Kong Stil Paketi, kamera arkası çizimleri, orkestra müziği ve Boss Rush Modu içerecek.

Öne çıkan özellikler

  • Kralın Kökenlerini Keşfedin – Yetim Kong olarak yolculuğunuza başlayın ve Gaw’a karşı intikam peşinde koşarken Kong’un Kafatası Adası Kralı’na doğru evrimini deneyimleyin.
  • Kong’un Öfkesini Serbest Bırakın – Gaw’ın vahşi kölelerine hükmetmek için yıkıcı kombolar yapın ve saldırılarınızın gücünü artırmak için Kong’un öfkesini serbest bırakın. En devasa düşmanları bile dünyayı sarsan kükremeniz ve şiddetli bitirici saldırılarınızla korkutup, kaçırın.
  • Yeni Zirvelere Yükselin – Kong’un tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için özel etkinlikler ve etkileyici boss dövüşleri aracılığıyla yeni yetenekler kazanın.
  • Kafatası Adası Efsanesini Keşfedin – Koleksiyon parçalarını ortaya çıkarmak, yeni alanların kilidini açmak ve bu uzak diyarın gizemli tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için dağlık arazileri, ormanları, bataklıkları, kafatası taşı dolu mağaraları ve daha fazlasını keşfedin.

Skull Island: Rise of Kong 17 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir