Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Skull and Bones’un 1. Sezonu ‘Raging Tides’ başladı!

0

Karayipler’in korkunç veba lordu Philippe La Peste’nin yer aldığı Skull and Bones’un 1. Sezonu başladı.

Ubisoft Singapur tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından da 16 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows, Ubisoft + ve Amazon Luna platformlarına gelen çevrimiçi çok oyunculu açık dünya, aksiyon ve rol yapma oyunu Skull and Bones 1.Sezonu başladı.

12 hafta sürecek sezonda oyunun dünyasında dinamik değişiklikler, yeni etkinlikler ve Korsan Lordu Philippe La Peste ve onun efsanevi korsan gemisi La Potence’e karşı tehlikeli bir yolculuk oyuncuları bekliyor. Kaçakçı Bileti (Smugglers Pass) ile oyuncular ayrıca ‘Barque’ adlı yeni gemiye (Gemiye nasıl sahip olabileceğinizi anlattık), silahlara, kozmetik ürünlere ve daha fazlasına sahip olabilecek.

Üç arkadaşınızla birlikte yeni sezonu eğer oyuna sahipseniz ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Elbette korsanları bekleyen bir de deniz canavarı var!


Yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra, 1. Sezon “Raging Tides” tüm oyunculara ücretsiz olarak kapsamlı yeni içerikler de getiriyor:

  • Tides of Terror: Oyuncuların La Peste’nin Veba Filosuna karşı savaşacağı giderek zorlaşan sezonluk etkinlikler. Oyuncular sonunda bir Dünya Etkinliğinde ona karşı çıkacak ve destansı bir savaş için operasyon üssü Blighted Bastion’ı arayacakları son bir hesaplaşmayla sonuçlanacak.
  • Yeni Dünya Etkinlikleri: Oyuncular, DMC (Opwelling) gibi mega şirketlerin ve Fara Klanı (Mizerja) gibi yerel grupların Elit Savaş Gemileriyle karşılaşacak. Hint Okyanusu’ndaki ticaret yolları boyunca yüksek değerli ganimet taşıyan Tüccar Konvoyları da mevcut olacak. Yeni Ödüller: Oyuncular, Açık Denizlerde dolaşan gizemli Hayalet Gemi (Rode Maangodin) veya derinliklerde şüphelenmeyen korsanları bekleyen korkunç Deniz Canavarı (Zamaharibu) gibi korkunç efsanelere götüren ödüller toplayabilir.
  • Yeni Liderlik Tablosu ödülleri: Daha yüksek seviyeli silahlar ve ekipmanlar. Sezonluk Kaçakçı Kartı: Üç ücretsiz parça, oyuncuların gemilerinin ekipmanını daha da optimize etmek ve özelleştirmek için yeni oyun öğeleri ve planları edinmelerine olanak tanır. Ayrıca kaptan ve gemi kozmetik setlerinden kaynaklara ve Piece of Eight’a kadar ücretsiz kozmetikler de olacak. Premium Pass aynı zamanda ekstra kozmetik ürünler ve Altın premium para birimi de ekler.

Rekor oyuncu etkileşimi

Skull and Bones, piyasaya sürülmesinden bu yana, Ubisoft’ta şimdiye kadarki en yüksek ikinci oyun süresi olan dört saatten fazla ortalama günlük oyun süresiyle rekor oyuncu etkileşimi elde etti.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.