Oyun HaberleriPC

Simfest 2023 başladı: İşte öne çıkan oyunlar!

0

Steam Simülasyon Festivali Simfest 2023 bugün başladı. Dört gün sürecek festivalde sizin için önerdiğimiz yeni ve gelecek simülasyon oyunlarına göz atabilirsiniz.

Steam’de simülasyon oyunları için yeni festival zamanı! Auroch Digital ve Stray Fawn Studio tarafından düzenlenen Simfest 2023‘e 100’den fazla oyun katılıyor.

Laysara: Summit Kingdom, Endzone – A World Apart, Airborne Kingdom ve Xenonauts 2 dahil onlarca oyunun yer aldığı Steam Simülasyon Festivali, 20-24 Temmuz’da oyunseverleri bekliyor olacak.

Onlarca yeni oyunun demosu bu festivalde yer alırken, yeni haber ve güncellemeler de hayranlar tarafından takip edilecek.

Simfest 2023 öne çıkan oyunları

Laysara: Summit Kingdom

Dağların tepesinde krallığınızı kurun ve genişletin! Kompleks üretim zincirleri kurun ve üç sosyal sınıfın ihtiyaçlarını hava muhalafeti ve çığ gibi tehlikelerle yüzleşirken giderin. Yerleşiminizi geliştirebilecek kadar yetenekli misiniz?

Endzone – A World Apart

Endzone, ekolojik bir felaketten sonra bir grup insanla yeni bir medeniyet başlattığınız kıyamet sonrası bir hayatta kalma şehir kurma oyunu.

Dorfromantik

Dorfromantik, karo yerleştirerek güzel ve sürekli büyüyen bir köy manzarası yarattığınız, huzurlu bir inşa stratejisi ve bulmaca oyunudur. Çeşitli renkli biyomları ve karoları keşfederek, çeşitli görünümlerin kilidini açın. Dünyanızı hayatla doldurmak için görevleri tamamlayın!

Airborne Kingdom

Gökyüzü şehir kurucusu bekliyor. Kendi uçan krallığınızı yaratın ve uçsuz bucaksız bir dünyada bir macerada ona liderlik edin.

Empires of the Undergrowth

Bu GZS ve üs kurma oyununda savaşçı sürülerini benzersiz ölçekteki savaşlarda yönet. Karmaşık yuvalar inşa edip feromon odaklı taktikler geliştirirken ve büyüyen tehlikelerle baş etmek için güçlenirken böcek dünyasındaki korkunç tehditlere karşı karınca kolonilerine liderlik et.

Xenonauts 2

Bir uzaylı istilasına karşı küresel bir direniş savaşı yürütün. Sıra tabanlı taktik savaşlara komuta edin, gizli üslerden oluşan bir ağ oluşturun, savaş kanatlarınızı doğrudan kontrol edin ve teknolojik olarak üstün bir düşmana karşı asimetrik savaş simülasyonunda stratejik zafere ulaşın.

Construction Simulator

Serinin son oyunu Construction Simulator geri döndü her zamankinden daha büyük ve çok daha iyi! Onlarcası yepyeni markalara ait 80’dan fazla makinenin kontrolünü al ve hayallerindeki her şeyi devasa haritalarda ister tek başına istersen arkadaşlarınla birlikte inşa et! 

Human: Fall Flat

Human: Fall Flat, havada asılı düşvari mekanlarda geçen eğlenceli, fizik tabanlı bir platform oyunudur. Tek veya en fazla 8 kişiyle çevrimiçi oynanabilir ve müdavimleri için ücretsiz yepyeni seviyeler içerir.

The Wandering Village

The Wandering Village dev, gezgin bir yaratığın sırtında bir şehir inşa ettiğiniz bir simülasyon oyunudur. Yerleşkenizi inşa edin ve devle simbiyotik bir ilişki kurun. Zehirli bitkiler tarafından kaplanmış bu tehlikeli ama yine de güzel post-apokaliptik dünyada beraber hayatta kalabilecek misiniz?

Nova Roma

Bu şehir kurma oyununda, Roma’nın heybeti parmaklarının ucunda. Tanrıları tatmin et, yasalar çıkar ve vatandaşlarının ihtiyaçlarını karşılamak için karmaşık tedarik zincirleri geliştir.

Onlarca yeni oyun ve demo için buraya tıklayın.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.