Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin – Celestial Spear ve The Mouth of Mork DLC’leri çıktı

0

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’in ilk kahraman paketi Celestial Spear ve The Mouth of Mork çıktı.

Celestial Spear ve The Mouth of Mork DLC

Frontier Developments tarafından Games Workshop işbirliğiyle geliştirilen ve 17 Kasım’da yayımlanan bir gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin‘in ilk kahraman paketi Celestial Spear ve The Mouth of Mork bugün çıktı.

Oynanabilen iki yeni kahraman sunan paket, Fetih Modu ve Çok Oyunculu Mod için, Stormcast Eternals ve Orruk Kruleboyz gruplarını getiriyor.

Kahraman paketinin yanında da lansmandan bu yana paylaşılan bir dizi sorunu ve geri bildirimi ele alan ücretsiz Güncelleme 1.1′de yayımlandı.

Yndrasta – The Celestial Spear

Azyr’de işlenmiş ve Ghur’un aksi canavarlarını avlama vazifesiyle görevlendirilmiş olan Yndrasta, Stormcast Eternals’ın Celestial Spear’idir! Yüksek Göklerin Kılıcını kullanan Yndrasta, çatışmaya hızla girip çıkmasını sağlayan havai hareket kabiliyetine sahip güçlü bir uçan kahramandır. Efsanevi mızrağı Thengevar, düşmanları bozguna uğratmak ve müttefikleri cesaretlendirmek için fırlatılabilir.

Gobsprakk – Mouth of Mork

Orruk Kruleboyz tarafından Mouth of Mork olarak ilan edilen Gobsprakk, Swampcalla şamanlarının en uyanık ve kurnaz olanıdır. Bir Corpse-Rippa Vulcha’nın sırtına binen Gobsprakk, Orruk Kruleboyz’a ilk uçan birliğini sağlıyor. İnanılmaz bir hareket kabiliyetine sahip bir ileri safha oyun kahramanı olarak Orruk yandaşlarına destek sağlarken düşmanlarına karşı ise yıkıcı bir güç olur.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like