Oyun HaberleriPC

Sengoku Dynasty, tarım güncellemesi ile büyüyor!

0

Sengoku Dynasty için erken erişim yol haritasının bir parçası olarak en son büyük içerik güncellemesinin ilk aşaması açıklandı. 7 Kasım’da gelecek güncelleme ile çiftçilik geliyor.

Sengoku Dynasty

Superkami tarafından geliştirilen ve Toplitz Productions tarafından da 10 Ağustos’ta yayımlanan feodal Japonya’da geçen açık dünya rol yapma oyunu Sengoku Dynasty için erken erişim süreci süreci devam ediyor. Erken erişimde oyuna gelecek son büyük güncellemenin ilk aşaması 7 Kasım’da ‘Çiftçilik Güncellemesi’ ile olacak.

Medieval Dynasty’nin kardeş oyununda oyuncular darı, sarımsak, pırasa, maydanoz, wasabi ve şalgam gibi çeşitli mahsulleri ekebilecekler ve tarım çapası, tohum gibi iş yükünü hafifletmek için bir dizi kullanışlı yeni araçlar kullanacaklar.

Ektikleri mahsulleri sulamak, gübrelemek ve yabani otları temizlemek için torba ve sulama kovası da bu araçlar içinde. Çiftçiler artık son derece farklı pirinç terasları da dahil olmak üzere arazi ve su alanları oluşturabilecek.

Yeni tarım köyü Aratani

Oyun haritasında güneye doğru ilerleyen oyuncular, yeni tarım köyü Aratani ile karşılaşacaklar. Bu köyde sizleri yeni NPC karakterleri ve tüccarlar karşılayacak.

Geliştirici Superkami ayrıca oyunun ağustos ayındaki lansmanından bu yana oyunun kullanıcı arayüzünde, oyuncu kaynak yönetim sisteminde ve RAM ve CPU optimizasyonunda iyileştirmeler de dahil olmak üzere bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi uyguluyor.

Çiftçilik güncellemesini tamamlayan oyuncular artık kooperatif arkadaşlarını kibar bir selamla selamlayabilir, düşen yapraklar arasında meditasyon yapabilir veya iyi bir gece uykusundan sonra sırtlarını esnetebilir.


Editör Notu: Medieval Dynasty oyununu takip ediyor veya oynuyorsanız Sengoku Dynasty ilginizi çekecektir. Henüz erken erişim aşamasındaki oyun geliştirilme aşamasında olduğu için sizi tatmin etmeyebilir.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.