Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Sea of Thieves oyuncularına müjde: Anti hile geliyor!

0

Sea of Thieves, 14 Mart itibariyle Epic tarafından tasarlanan Apex Legends ve Fortnite oyunlarının da dahil olduğu resmi anti hile (Easy Anti-Cheat) desteğine kavuşacak.

Sea of Thieves

Sea of Thieves ön izleme etkinliğinde oyuna gelecek devasa güncelleme ve yeni haberler hakkında bilgiler verildi. 6 Mart’taki etkinlikte oyuna altı yıl sonra gelecek resmi anti hile (Easy Anti-Cheat) desteği hakkında bilgiler verildi.

Epic tarafından tasarlanan Apex Legends ve Fortnite oyunlarının da dahil olduğu resmi anti hilenin (Easy Anti-Cheat) kendini sürekli yineleyen özelliklerinden ve oyuna etkisinden bahsedildi.

Uygulama geliştirilen hilelere karşı sürekli kendisini güncel tutuyor. Bu durumda Sea of Thieves içerik planlarını etkilemeyecek.

Steam Deck’teki oyuncular için de Proton uyumluluğunun sağlandığı açıklandı.

Abonelik sistemi kaldırıldı!

Yeni güncellemedeki küçük değişiklerden biri de oyunu tek başına oynayan oyunculara yönelik bir düzenleme oldu. Game Pass Core ve Ultimate şartı kaldırılarak artık Safer Seas dünyası tüm oyunculara açıldı. Sea of Thieves gerçek büyüsünün başkalarıyla birlikte denizlerde yelken açmak olduğunu bilsek de bu fırsatı tek oyunculara sunabileceğimiz için gerçekten heyecanlıyız denildi.

Sea of Thieves PlayStation 5’e geliyor!

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanan aksiyon ve macera oyunu Sea of Thieves, 30 Nisan’da PlayStation 5’e geliyor.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.