Oyun HaberleriPC

Roguelite hayatta kalma oyunu Trinity Survivors erken erişimde!

0

Krafton’un 12. yaratıcı stüdyosu olarak kurulan Flyway Games’in roguelite hayatta kalma oyunu Trinity Survivors, erken erişim olarak yayımlandı.

Flyway Games tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından da yayımlanan roguelite hayatta kalma oyunu Trinity Survivors, Steam’de erken erişim olarak yayımladı.

Hem tek oyunculu hem de iş birliğine dayalı oynanış seçenekleriyle hack and slash tarzının dinamizmini bünyesinde barındıran, roguelite türündeki bu hayatta kalma oyunu toplam altı farklı oynanabilir karakteri ve çizgi filmlerden esinlenen görselliğiyle piyasaya sürüldü.

Oyunda acımasız canavar sürülerini savuşturmak için üç farklı karakteri aynı anda kontrol ediyoruz.

Oyun aynı zamanda iki oyuncunun güçlerini birleştirerek daha zorlu bölümlerin üstesinden gelmesine ve sıralama sistemi aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı rekabet etmesine olanak tanıyan çok oyunculu bir mod da barındırıyor.

2023 yılında Krafton’un 12. yaratıcı stüdyosu olarak kurulan Flyway Games’in ilk oyunu Trinity Survivors, stüdyonun hızlı bir şekilde yenilikçi oyun deneyimleri sunma konusundaki kararlılığını temsil ediyor. Flyway Games, bir yandan türler arasındaki keskin sınırları aşmayı hedeflerken diğer yandan oyunculara sadece aksiyon değil, aynı zamanda başka oyuncularla iş birliği ve rekabet imkânları sunan yeni nesil hayatta kalma oyunlarına da zemin hazırlıyor. Oyunun Steam sayfasına buradan göz atabilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like