HaberPC

Riot Games, Valorant Pearl haritasının çıkış tarihini açıkladı!

0

Riot Games, Valorant Pearl haritasının tanıtımını 16 Haziran’da YouTube üzerinden paylaştı. Bu tanıtımla beraber Valorant’ın en yeni haritası Pearl’in 22 Haziran’da oyuna dahil olacağı açıklandı.

Valorant Pearl Harita

Valorant Pearl haritasının çıkış tarihi 22 Haziran olarak açıklandı. Tanıtım videosuyla birlikte yeni harita hakkında öğrendiğimiz bilgilerden biri, Portekiz’de ayrı bir gerçeklik dünyasında geçtiği oluyor. Aynı zamanda Valorant’ın ilk Omega Dünya Şehri haritası olma özelliğinde. Öğrendiğimiz bir diğer bilgi bu haritanın bir denizaltı şehri olduğu.

İklim felaketiyle karşı karşıya kalan dünyada Kingdom, Omeganın kahramanlarıyla bütün şehri radyanit alaşımlı polikarbonatla kaplayarak bir denizaltı şehri ortaya çıkardığını söylüyor. Bu yeni şehrin kutlaması Sığınak Günü adı altında paylaşılıyor. Haritanın okyanus teması içeriyor olması oyuncuları bir süredir gelen silah kostümleri ve akvaryum görsellerinden dolayı elbette ki şaşırtmadı.

Valorant Pearl Harita

Twitch yayıncıları, test sunucusuyla birlikte Pearl’i bekleyenlere önden göstermiş oldular. Buradan sahip olduğumuz genel bilgiler haritanın oldukça büyük ama genelde dar alanlardan oluştuğu, A ve B olmak üzere 2 site’ın mevcut olduğu ve diğer haritalardan farklı olarak, tek bir yönden bir çok yere bağlanabiliyor olması. Bu nedenle haritayı çözmek biraz zaman alabilir.

Son olarak Pearl haritası 22Haziran’da, her yeni haritanın çıkışında olduğu gibi, özel eşleştirme sırasıyla beraber geliyor. Özel eşleştirme sırası, harita rekabet modunda aktif olmadan önce oyuncuların haritaya alışması ve antrenman yapması için konulmuş durumda. Bu özel eşleştirme sırası iki hafta kadar oyunda kalacak ve daha sonrasında Pearl haritasını rekabet modunda da görebileceğiz.


Pelin Özkan
Oyun Günlüğü Haber Editörü / Oyun Günlüğü English News Editor

Comments

Yorumunuzu bekliyoruz.