Oyun HaberleriPCPlayStation

RIDE 5 duyuruldu!

0

Milestone, Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan yeni nesile özel yarış oyunu RIDE 5’i duyurdu.

RIDE 5

RIDE serisinin yeni nesil konsollardaki ilk oyunu olacak olan RIDE 5 duyuruldu. Göz alıcı görselleriyle bilinen RIDE serisi bir kez daha yarış tutkunlarını şaşırtmaya geliyor. Oyun, grafiksel ve teknik iyileştirmelerle, yeni nesil konsolların potansiyelinden tam olarak yararlanacak. Oyunculara çok daha gerçekçi bir yarış simülasyonu sunacak olan RIDE 5 dinamik hava durumu sistemi, 3 boyutlu hacimsel bulutlar ve her yönüyle geliştirilmiş motosiklet fiziği içerecek.

RIDE 5‘in kariyer modu toplam 10 rakip sürücüye karşı ilerlemeniz hakkında yorum yapan bir anlatıcıya sahip olacak. Kariyer modunun yanı sıra, oyuncular çok daha ayrıntılı tekli yarışlarda yarışmanın tadını çıkartacaklar. Ayrıca bölünmüş ekranlı yerel çok oyunculu mod ve konsol sürümleri arası çapraz platform desteği bulunacak. Son olarak oyun, özel yarış etkinlikleri düzenlemenize izin verirken, motosikletlerinizi, kıyafetlerinizi ve kasklarınızı tamamen özelleştirebileceksiniz.

Milestone‘un açıklamasına göre RIDE 5’de son teknoloji, gerçeklikle harmanlanacak. Son derece gerçeğe yakın, otantik bir sürüş hissi sunacak olan oyun gerçeğe yakın bir deneyim sunacak. En sevdiğiniz motosikletler ile kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. 35’in üzerinde pistte yarışın ve dünyaca ünlü üreticilerin 200’den fazla motosikletini toplayın.

RIDE 5, 24 Ağustos 2023’de PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

RIDE 5 yeni ekran görüntüleri

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü