Oyun HaberleriPCPlayStation

Resident Evil 4 Remake Mercenaries 7 Nisan’da geliyor!

0

Resident Evil 4 Remake’in ilk ücretsiz genişleme paketi Mercenaries, 7 Nisan’da PC ve konsollara gelecek.

Resident Evil 4 Remake

Capcom tarafından geliştirilen ve 2005 yılında çıkan Resident Evil 4’ün yeniden yapımı olarak bugün piyasaya sürülen Resident Evil 4 Remake, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformlarına geldi.

Raccoon City’deki biyolojik felaketin üzerinden 6 yıl geçti… Leon S. Kennedy, Başkana çalışan özel bir ajan. Başkanın kaçırılan kızını kurtarmak için tenha bir Avrupa köyüne gönderiliyoruz. Cesurca hareket edecek ve korku dolu zorlu bir hikayenin perdesini aralayacağız.

Resident Evil 4 Remake, orijinal oyunun özünü koruyarak, modernize edilmiş ve yeniden tasarlanmış bir hikayeyle karşımıza çıktı.

Resident Evil 4 Remake ilk ücretsiz DLC’si duyuruldu!

Resident Evil 4 Remake’in ilk ücretsiz genişleme paketi Mercenaries, 7 Nisan’da PC ve konsollara gelecek. İlk genişleme paketi hakkında detayları yakında sizlerle paylaşacağız.

Resident Evil 4 Remake ne kadar?

  • Resident Evil 4 Remake, Steam’de 887,29 TL’den satışa sunuldu. Resident Evil 4 Remake Deluxe ise 1.070,50 TL. Resident Evil 4 Ekstra DLC Paketi ise 9 paketten oluşuyor ve 319,41 TL.
  • Resident Evil 4 Remake PlayStation’da ise 699 TL.
  • Resident Evil 4 Remake Xbox Series X|S için 657,53 TL.

Resident Evil 4 Remake serinin en iyi çıkış yapan oyunu oldu!

Resident Evil 4 Remake, Steam’de eş zamanlı olarak 140 bin 240 oyuncuya ulaştı. Oyun, Resident Evil Village’in çıkış gününde ulaştığı 106 bin 631 eş zamanlı oyuncu sayısını geçerek, serinin Steam’de en iyi çıkış yapan oyunu oldu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.