Oyun HaberleriPCPlayStation

Remnant 2 çıkış tarihi açıklandı: İşte ön sipariş fiyatı!

0

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, Summer Game Fest 2023’te duyuruldu. Oyun 25 Temmuz 2023’te geliyor.

Austin, Teksas merkezli Amerikalı video oyun stüdyosu Gunfire Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından da yayımlanacak rol yapma aksiyon ve macera oyunu Remnant 2, Summer Game Fest 2023’te duyuruldu.

PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformlarına gelecek oyun ön siparişe de açıldı.

Remnant 2 ne kadar?

Remnant 2 PC’de 685 TL’den ön siparişe açıldı. Remnant 2 Deluxe Edition 820 TL, Remnant 2 Ultimate Edition ise 959 TL.

Remnant 2 PlayStation tarafında ise düşük fiyatlar göze çarpıyor. Remnant 2 PS5 499 TL, Remnant 2 Deluxe Edition 599 TL, Remnant 2 Ultimate Edition 699 TL olarak ön siparişe açıldı.

Remnant 2 Xbox Series X|S tarafında ise henüz bir fiyat yansımadı.


Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2’de oyuncular kendi başlarına ya da arkadaşlarıyla ekip olarak mitolojik yaratıklarla ve ölümcül düşmanlarla dolu, hayatta kalma mücadelesi verecekleri yeni garip dünyalara ve ötesine seyahat edecek. Farklı türde yaratıklar, silahlar ve eşyalar olan birçok dünya bulunuyor. Daha da zor mücadelelerin üstesinden gelebilmek için elde ettiğin eşyaları yükseltecek ve onlardan faydalanacaksın.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.