Oyun Haberleri

Remedy Entertainment yeni logosunu tanıttı

0

Control, Max Payne ve Alan Wake oyunlarının yapımcısı Remedy Entertainment 20 yılın ardından logosunu değiştirme kararı aldı.

Remedy Entertainment

Geliştirici Remedy Entertainment 20 yıldır kullandığı logosunu yeniden tasarladı. Yeni Remedy logosu, daha keskin bir tasarımla, iç içe geçmiş R harfinden yapıldığı göze çarpıyor.

Remedy Entertainment’ın iletişim direktörü Thomas Puha logo değişimini, “Eski logonun R harfindeki mermi, Max Payne dönemini temsil ediyordu, ancak artık Remedy tek bir oyundan çok daha büyük. Yeni ve eski, geniş bir oyun portfolyomuz var. Daha istikrarlı bir şekilde, yıllar içindeki gelişimimizi sergilemek ve bugünkü Remedy vizyonumuzu daha iyi ifade etmek için görsel kimliğimizi güncelleme ve yeniden tanımlama zamanı gelmişti.” diye belirtiyor.

Stüdyo, logo değişikliğinin yanı sıra Alan Wake 2‘nin 2023’ün sonlarında gelmesinin planlandığını bir kez daha yineledi.

Remedy Entertainment’ın resmi Twitter sayfasında paylaşılan yeni logo henüz geliştirme aşamasında olan Alan Wake 2’ye atıfta bulunuyor. Stüdyo ek olarak Control evreninde geçecek iki ayrı proje ve Max Payne 1-2’nin yeniden yapımı için Rockstar Games ile beraber çalışmakta.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü