Nintendo SwitchOyun HaberleriPCPlayStationXbox

Railway Empire 2’de İstanbul sürprizi: Journey To The East geliyor!

0

Strateji ve yönetim simülasyonu oyunu Railway Empire 2’de İstanbul’u görebileceğimiz yeni genişleme paketi Journey To The East, 2024 şubatta PC ve konsollara gelecek.

Railway Empire 2: Journey To The East


Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından da 25 Mayıs 2023’te çıkan strateji ve yönetim simülasyonu oyunu Railway Empire 2‘de İstanbul’u görebileceğimiz yeni genişleme paketi Journey To The East duyuruldu.

Tam tarih açıklanmasa da şubat 2024’te Nintendo Switch, Xbox Cloud Gaming, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 5 platformlarına gelmesi bekleniyor.

Railway Empire 2 ilk indirilebilir senaryosu olacak ‘Journey To The East’ ile 1881 ile 1890 yılları arasında Viyana’dan İstanbul’a geniş bir harita bizleri karşılayacak. Ayasofya Camisinin yer aldığı İstanbul’dan Balkanlar da dahil olmak üzere doğuyu demir hatlarla kuracağımız yeni genişleme paketinde Akdeniz zeytinleri, altın bal ve en güzel ipliklerden dokunmuş halıları da içeren 10’dan fazla yeni ürün yer alacak.

Railway Empire 2 Journey To The East

Bavyera S 3/6 ve Karpat’ın gururu CFR 142 gibi 6 yeni güçlü lokomotifin yanında yeni “Lüks Demir Yolu” özelliği, 1870’den itibaren araştırılabilir ve yeni lüks vagonlar verir. Bu vagonlardaki bilet fiyatlarını yolcu başına düzenleyebileceksiniz.

10 yeni temalı parça ve 19 melodi de yine Journey To The East ile gelecek.

Genişleme paketinin fiyatı henüz belli değil.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like