Oyun HaberleriPCPlayStation

Railway Empire 2 çıktı!

0

Gamescom 2022’de duyurulan strateji ve yönetim simülasyonu oyunu Railway Empire oyunun devam oyunu Railway Empire 2, bugün PC ve konsollara geldi.

Railway Empire 2

Gütersloh merkezli Alman video oyun stüdyosu Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından da yayımlanan Railway Empire’ın devam oyunu Railway Empire 2, bugün Xbox One, PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformuna çıktı.

1800’lerin başında küçük bir demiryolu şirketini devral ve buharlı motorlarını ekonominin beygirleri haline getireceğimiz oyunda, şirketimizi kıtanın en büyük demiryolu şirketine dönüştürecek, şehirleri ve rakipleri zekice alt edeceğiz.

Railway Empire 2 ne kadar?

  • Railway Empire 2, 549 TL’den PC platformuna geldi. Oyunun Deluxe Edition versiyonu 649 TL.
  • Oyuncuların tepkisini çeken ilk gün DLC’leri ise 316 TL!

Game Pass’e de ilk gün gelen oyun konsol tarafında ise oldukça ucuz.

  • Xbox Series X|S için 141,25 TL’den satışa sunulan oyun indirimde: 127,12 TL.
  • Xbox Series X|S Deluxe Edition versiyonu 170 TL’den satışta. İndirimli fiyatı: 153 TL.
  • PlayStation fiyatı ise 499 TL.

Oyunun Xbox tarafında bir fiyat güncellemesi bekleniyor…


Railway Empire 2 hakkında ilk detaylar!

1830’da demiryolları çağının şafağında, sıfırdan büyük bir demiryolu imparatorluğu kuracak ve 60 ayrıntılı, tarihi buhar makinesi arasından seçim yapacaksınız.

Her biri tek bir haritada ABD ve Avrupa’nın tamamını kapsayan devasa ve ayrıntılı oyun dünyası ve ayrıca ABD ve Avrupa’nın her yerine yayılmış 300’den fazla kasaba ile daha ayrıntılı bölgesel haritalar serinin hayranlarını bekliyor olacak.

Sonsuz Olasılıklar: 5 kampanya, 14 senaryo, özelleştirilebilir ücretsiz oyun modu ve rahatlatıcı inşaat modu arasından nasıl oynamak istediğinizi seçebileceksiniz.

Otomatik arazi ayarı, geliştirilmiş ray yapısı ve otomatik olarak yerleştirilen sinyaller, 8 raya kadar genişletilebilir tren istasyonları ve 4 ray alabilen köprüler ile ray döşemek her zamankinden daha kolay olacak.

Yenilenen oyun motoru ile manzaranın keyfini çıkarın!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply