Oyun HaberleriPC

PUBG’ye Erangel Classic haritası geliyor!

0

PUBG: Battlegrounds 29.2 güncellemesiyle orijinal Erangel haritası nostaljik grafikler ve eski oyun dengeleriyle yalnızca iki haftalığına gelecek.

Krafton tarafından geliştirilen ve 2017 yılında yayımlanan popüler battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds 29.2 güncellemesiyle sınırlı bir süre orijinal Erangel haritasına kavuşacak.

İki hafta boyunca oyunda yer alacak harita Erangel’in ilk yayınlandığı zamanki orijinal konseptlerini ve atmosferini mevcut oyun öğeleriyle harmanlıyor. Bu bağlamda orijinal Erangel haritasındaki ikonik öğeler Erangel Classic’e uygulandı.

Erangel Classic’e giriş yapan oyuncular, başlangıç adası boyunca üzerine silahlar yerleştirilmiş bankların geri döndüğünü görecek. Silah dengeleri de oyunun ilk günlerindeki hissiyatı yakalayacak şekilde ayarlandı; birkaçı hariç tüm silahların geri tepmesi azaltıldı. Oyuncular ayrıca Tommy Gun’ı eski günlerde olduğu gibi Yardım Paketi’nde de bulabilecekler.

Ek olarak, sisli ve yağmurlu havanın yanı sıra grafikleri, dünya haritasını ve orijinal PUBG: Battlegrounds deneyimini hatırlatan mini harita da oyunda yer alacak.

Erangel Classic’e Normal Maçta sınırlı bir süre için giriş yapılabilecek. Harita PC sürümünde 14 Mayıs’tan 28 Mayıs’a, konsollarda ise 23 Mayıs’tan 6 Haziran’a kadar oynanabilecek. Bu süre zarfında Erangel Classic, Normal Maçta mevcut Erangel haritasının yerini alacak.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.