macOSOyun HaberleriPCPlayStation

Psikolojik korku oyunu Layers of Fear çıktı!

0

Birinci şahıs anlatım odaklı psikolojik korku oyunu Layers of Fear yeniden oyuncularla buluştu. Türkçe alt yazı ve arayüz desteğine sahip oyun, Layers of Fear’daki son kan dondurucu hikâyeyi anlatmak için geri döndü!

Anshar Studios ve Bloober Team tarafından geliştirilen, Anshar Studios, Bloober Team SA tarafından da yayımlanan birinci şahıs anlatım odaklı psikolojik korku oyunu Layers of Fear, Windows PC, Apple Silicon Mac, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına geldi.

Layers of Fear, son kan dondurucu hikâyeyi anlatmak için geri döndü. Layers of Fear ve Layers of Fear 2 ile birlikte tüm DLC’leri (Layers of Fear hikaye örgüsüne yeni bir açıdan bakmanı sağlayacak ‘The Final Note’ DLC’si dahil) ve her şeyi birbirine bağlayacak olan Yazar’ın daha önce anlatılmamış hikayesini bir araya getiren bu eser, beğenilen seriyi tecrübe etmenin en eksiksiz yolu…

Layers of Fear ne kadar?

  • Layers of Fear PC’de 399 TL’den satışa sunuldu. (22 Haziran’a kadar 339,15 TL)
  • Layers of Fear PlayStation 5 platformunda ise 299 TL. Deluxe sürüm 349 TL.
  • Xbox Series X|S ise 82 TL, şu anda 75 TL’den satışta ancak fiyatta güncelleme yapılacaktır.

Layers of Fear sinematik hikaye fragmanı


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.