Oyun HaberleriPlayStation

PlayStation’dan Cyberpunk 2077 açıklaması

0

Milyonlarca oyuncunun hayallerini süslediği Cyberpunk 2077’de sular durulmuyor. Oyuncuların heyecanla beklediği oyun geçen hafta nihayet çıkmış ancak PS4 ve Xbox One sürümlerindeki aşırı (bug) hatalar büyük bir tepkiye sebep olmuştu. PC sürümünde öne çıkan çok fazla sorun olmamasına rağmen konsol tarafında sorunlar devam ediyor.

  • Cyberpunk 2077’ye tepkiler sürüyor.
  • PlayStation Store iade sürecini başlattı.

Oyuncuların büyük tepkisi çeken bu duruma karşı iade işlemleri de gündeme geldi. Bugün PlayStation Store’dan yapılan açıklamada oyuncuları rahatlatmış durumda. Açıklamada, ciddi hataların olduğu konsol tarafında oyunun satışının durdurulduğu ve oyunu satın alan tüm oyuncular için de para iadesi yapılacağı açıklandı.

SIE, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır, bu nedenle PlayStation Store üzerinden Cyberpunk 2077’yi satın alan tüm oyuncular için tam bir para iadesi yapmaya başlayacağız.  SIE ayrıca  Cyberpunk 2077 ‘yi PlayStation Store’dan bir sonraki duyuruya kadar kaldıracaktır. Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store üzerinden satın aldığınızı onayladıktan sonra para iadesi işlemine başlayacağız.  Para iadesinin tamamlanmasının ödeme yönteminize ve finansal kurumunuza bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini lütfen unutmayın.

PlayStation Türkiye

Oyun iadesi için tıklayın.

Oyun Günlüğü olarak Cyberpunk 2077 gibi bir oyunun bu durumu yaşamasına çok üzüldük. Bu kötü durum dijital oyun piyasası için büyük bir ders oldu. Ancak sorunların kısa sürede çözüleceğine inanıyoruz. Sizlerin de bu konu da görüşlerinizi merak ediyoruz. Peki siz oyunu satın aldınız mı?  İade etmeyi düşünüyor musunuz? Cyberpunk 2077'nin yapımcı şirketi CD Projekt RED'in süreci yönetme şekli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir