Oyun HaberleriPlayStation

PlayStation Plus haziran 2024 ücretsiz oyunları açıklandı

0

Sony’nin PlayStation kullanıcılarına sunduğu abonelik servisi PlayStation Plus’ın haziran 2024 ücretsiz oyunları açıklandı.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Sony’nin yeni abonelik servisi PlayStation Plus‘ın haziran 2024 ücretsiz oyunları belli oldu. PlayStation Plus Essential, Extra ve Premium üyeleri 4 Haziran salı günü itibariyle 3 oyunu kütüphanelerine ekleyebilecek.

Haziran ayı PlayStation Plus Extra ve Premium serileri yakında duyurulacak.

PlayStation Plus Essential haziran 2024 ücretsiz oyunları

 • SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake
 • AEW Fight Forever
 • Streets of Rage 4

Days of Play başlıyor!

Days of Play etkinliği 29 Mayıs’ta başlıyor. Oyuncu etkinlikleri, bonus Oyun Kataloğu, PlayStation Plus Ekstra ve Premium aracılığıyla PS VR2 ve PS2 oyunları, cazip teklifler ve daha fazlasıyla kutlayın.

Sony’den yapılan açıklamada, “Bu özel olayı kutlamak için Days of Play boyunca tüm PlayStation oyuncularına yeni avatarlar hediye ediyoruz. 29 Mayıs’tan itibaren oyuncular, Days of Play sırasında PlayStation Plus aracılığıyla sunulacak bazı popüler oyunların anısına hazırlanan avatarlara erişebilecek. Kupon kodunu almak için bunları PlayStation Plus web sayfasında bulabilir veya PS5 veya PS4 konsolunuzdaki PlayStation Plus Oyun Günleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu PlayStation Plus avatarları tüm PlayStation oyuncularının kullanımına ücretsizdir. Days of Play sırasında daha fazla ücretsiz avatar için bizi takip etmeye devam edin.” denildi.

Playstation Plus Türkiye fiyatları

Yerel fiyatlandırmanın yapıldığı PlayStation Plus’ta üç ayrı abonelik seçeneği bulunuyor. İşte Playstation Plus Türkiye fiyatları:

 • PlayStation Plus Essential
  1 aylık üyelik 175 TL / 3 aylık üyelik 440 TL / 12 aylık üyelik 1.400 TL
 • PlayStation Plus Extra
  1 aylık üyelik 260 TL / 3 aylık üyelik 720 TL / 12 aylık üyelik 2.340 TL
 • PlayStation Plus Deluxe
  1 aylık üyelik 305 TL / 3 aylık üyelik 830 TL / 12 aylık üyelik 2.740 TL

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.