Oyun HaberleriPC

PlayStation özel oyunu Returnal, PC’ye geldi!

0

PlayStation özel üçüncü şahıs nişancı oyunu Returnal, PC platformuna geldi. 23 farklı dil desteğinin olduğu oyunda ne yazık ki Türkçe yok.

Housemarque tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından da 30 Nisan 2021’de PlayStation için yayımlanan üçüncü şahıs nişancı aksiyon ve macera oyunu Returnal, PC platformuna geldi.

PC’ye mermi cehennemi aksiyonunu taşıyan bu ödüllü üçüncü şahıs nişancı oyunu ile döngüyü kırın. Selene’in roguelike macerası, unutulmaz bir yolculuk yaşatmak için bir dizi çarpıcı grafik ve performans tabanlı geliştirmeyle birlikte geliyor. Bu macera, oyuna ilk günden itibaren dâhil olacak Tower of Sisyphus’ın yanı sıra Suspend Cycle, Photo ve Co-op Modları ile tamamlanan tam Returnal deneyimini içeriyor.

Çapraz platform desteği yok!

Oyun, PlayStation5 konsollarındaki oyuncularla platformlar arası oyunu destelemiyor.

PS5 özel oyunu Returnal, 22 Mart’ta Ascension güncellemesi almıştı. Oyuncular oyunun hikaye modunu co-op oynama imkanına sahip olmuştu. PC’de de co-op modu lansmanda yer aldı. Ayrıca yeni hikaye parçacıkları ve bitmeyecek şekilde tasarlanmış The Tower of Sisyphus isimli arcade bir mod da oyunda yer alıyor.

Returnal Türkçe yama

23 farklı dil desteğinin olduğu oyunda ne yazık ki Türkçe yok. Oyunun sistem gereksinimleri için buraya tıklayın.

Returnal ne kadar?

Returnal, Steam’de 599 TL’den satışa sunuldu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.