Oyun HaberleriPC

Planet Zoo yeni hayvan paketi DLC’si Barnyard duyuruldu!

0

Planet Zoo: Barnyard Animal Pack, 30 Nisan’da PC platformuna geliyor. Genişleme paketiyle 7 yeni hayvan ve yeni bir senaryo gelecek.

Planet Zoo: Barnyard Animal Pack

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayımlanan tüm zamanların en iyi hayvanat bahçesi yönetim ve inşa oyunlarından biri olan Planet Zoo’nun yeni genişleme paketi Çiftlik Hayvanları (Barnyard Animal Pack) 30 Nisan’da PC platformuna gelecek.

Yeni paket ile yayımlanacak ücretsiz 1.17 güncellemesi de oyuna el yıkama istasyonu, eğitim panosu, küçük bir misafir kapısı ve Buddleia Çalılığı da dahil olmak üzere bir dizi ücretsiz manzara parçası getirecek.

Planet Zoo: Barnyard Animal Pack

Highland sığırları, Sussex tavuğu ve Alpin keçisi dahil tam yedi hayvanın yer alacağı Planet Zoo: Barnyard Animal Pack, yeni bir senaryo ile geliyor. Tiffany Summers ile birlikte çalışacak, harap olmuş ahırları ve unutulmuş meraları hayvanlar için güvenli ve rahat bir ortamın yanı sıra bir yuva hâline getireceksiniz.

Yeni DLC, konsollara ise bir sonraki güncelleme ile birlikte gelecek.

Planet Zoo: Barnyard Animal Pack

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.