Oyun HaberleriPCPlayStation

Planet Zoo: Tropical Pack 4 Nisan’da geliyor!

0

Planet Zoo: Tropical Pack ile yazın keyfini çıkarın ve rahatlayın! Yeni paket, 7 Nisan’da ücretsiz güncelleme 1.13 ile birlikte sunulacak.

Planet Zoo: Tropical Pack

Microsoft Windows için Frontier Developments tarafından 2019 yapımı bir inşaat ve yönetim simülasyonu Planet Zoo yeni paketlerle büyümeye devam ediyor. 4 Nisan’da gelecek Planet Zoo: Tropical Pack ile tropikal yağmur ormanlarının derinliklerinde keşfe çıkacaksınız.

Ağaçların arasında zıplayan Lar Gibbon’u görebilir veya belki de Fossa’yı ağaç dallarının arasında uyurken gözlemleyebilirsiniz. Suyun yanına inerseniz, nehir boyunca süzülen Asya Su Monitörü gibi bazı yeni arkadaşlar da bulabilirsiniz. Ve bataklığın kenarına bakın! Güneşte yıkanan Kızıl Nehir Domuzu, harika zaman geçiriyor gibi görünüyor. Son olarak, yepyeni Yürüyüş Alanı memelhimizi unutamayız – Kahverengi Boğazlı Sloth! Yavaşça tırmanarak konuklarınızın kalplerine dokunacaklarından emin olabilirsiniz.

Planet Zoo Tropical Pack Park

Bunun yanı sıra, Güneydoğu Asya’daki yerlerden esinlenen mimari parçalar ve Rafflesia, Pitcher’s Plant ve Epiphytes gibi tropikal bitkiler gibi yeni manzara öğeleri de alacaksınız!

Tiffany’nin kendini başka bir dertte bulduğu Planet Zoo Career Senaryosunda devam edin! Bu sefer, Tiffany’nin babası ona bir hayvanat bahçesi açık artırmada satın aldı ve onarması için hem Dominic Myers hem de sizin yardımınızı alacak.


Onur Yavşanlı
Oyun Günlüğü Haber Editörü - 2023

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir