Oyun HaberleriPC

Planet Zoo: Oceania Pack çıktı

0

Pasifik adalarının güzelliğini ve kültürünü temel alan Planet Zoo yeni genişleme paketi Oceania Pack, 19 Eylül’de çıktı.

Planet Zoo: Oceania Pack

Cambridge Science Park’ta bulunan İngiliz video oyun geliştiricisi ve yayımcısı Frontier Developments tarafından 5 Kasım 2019’da piyasaya sürülen hayvanat bahçesi yönetim simülasyonu oyunu Planet Zoo‘nun Pasifik adalarının güzelliğini ve kültürünü temel alan yeni genişleme paketi Oceania Pack, 19 Eylül’de çıktı.

Beş ikonik hayvanın, 200’den fazla dekorasyon öğüresinin ve yeni bir senaryonun bulunduğu Planet Zoo: Okyanusya Paketi, ücretsiz güncelleme 1.15 ile birlikte çıkış yaptı.

Paket ile birlikte gelen hayvanlar: Kahverengi Yeni Zelanda kivi kuşu, Tazmanya canavarı, küçük penguen, kısakuyruklu kanguru ve gözlüklü meyve yarasası.

Goodwin Ailesi Doğal Yaşam Parkı’nda Bernie Goodwin kızıyla tekrar bir araya geliyor. Emma’nın, babasıyla beraber inşa edeceği daha kişisel yeni bir hayvanat bahçesi projesi için planları var. Sen Emma’nın hayvanat bahçesini sıfırdan inşa etmesine yardımcı olurken Bernie dizginleri bırakabilecek mi? Bu aile projesini desteklemek için gerekenlere sahip misin?


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.