Oyun HaberleriPC

Planet Zoo: Arid Animal Pack çıktı!

0

Hayvanat bahçesi simülasyonu oyunu Planet Zoo’nun yeni genişleme paketi Planet Zoo: Arid Animal Pack erişime açıldı ve 8 yeni hayvan ile bir senaryo oyuna eklendi.

Planet Zoo: Arid Animal Pack

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayımlanan hayvanat bahçesi simülasyonu oyunu Planet Zoo‘nun yeni genişleme paketi Planet Zoo: Arid Animal Pack çıktı.

8 yeni hayvan ve bir senaryo ile gelen paket 49.80 TL’den satışa sunuldu.

Planet Zoo: Arid Animal Pack ile neler geldi?

Çölde dolaşan bir Tek Hörgüçlü Devemizin yanında, Sahra Çölüne özgü bir antilop olan Addaks ve Addra Ceylanı‘nı görebilir veya yere biraz daha yakından bakarsanız, dikenli Afrika Tepeli Kirpi veya utangaç ve yakalanması zor Kum Kedisi’ni (Felis margarita) görebilirsiniz.

Kara Gergedan ayrıca yapraklı bitkileri, dalları ve meyveleri yerken bulunabilirken, iyi adapte olmuş Somali Yabani Eşeği kavurucu güneşten biraz sığınmak için gölgede dinleniyor.

Hayvanlarımız arasında en şık ve etkileyici olanı ise Çöl Boynuzlu Engerek‘tir. Kurak Hayvan Paketi, sıcağın zorluklarının üstesinden gelmenin bir yolunu bulan 8 etkileyici hayvanla, kurak topraklarda yaşayan faunanın bir kutlamasıdır.

Sosyetik ve çevreci Tiffany Summers’ın hikayesi, DLC’de yer alan yepyeni bir anlatı senaryosunda devam ediyor.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.