MacOSOyun HaberleriPC

Paralives çıkış yılı açıklandı!

0

Yaşam simülasyonu oyunu Paralives, 2025 yılında erken erişim olarak yayımlanacak. Henüz net bir çıkış tarihi yok.

Alex Massé’nin kurucusu olduğu Kanadalı bağımsız video oyun stüdyosu Paralives Studio tarafından geliştirilen yaşam simülasyonu oyunu Paralives, 2025 yılında erken erişim olarak PC ve Mac platformlarına gelecek.

Oynanış videosu ile oyun mekaniklerinin tanıtıldığı etkinlikte oyunun çıkış yılının yanında genişleme paketi politikasına ilişkin de bilgi verildi.

Paralives’ta ücretli DLC olmayacak

Oyunda ücretli DLC bulunmayacak ve Paralives ücretsiz genişleme paketleri ve güncellemelerle büyüyecek.

Erken Erişim aşamasında hataları düzeltme, daha fazla içerik ekleme ve arabalar, bisikletler, evcil hayvanlar, hava durumu, mevsimler ve daha fazlası gibi eksik özellikleri eklemek için sık sık güncellemeler yayımlanacak.

Paralives ilk oynanış videosunda neler var?

Paralives ilk oynanış videosu kasabaya yeni taşınan kasabalı Anisa’yı konu alıyor. Yolculuğu boyunca Parafolk’ların kişiliklerini nasıl tanımlayabileceklerini, iş bulabileceklerini, becerilerini nasıl geliştirebileceklerini ve ilişkiler kurabileceklerini keşfedeceksiniz.

Alex Massé stüdyonun tek odak noktasını, yenilikçi bir yaşam simülasyon oyunu oluşturma olarak tanımlamıştı. Tek bir geliştirici ile başlayan stüdyo küçük bir ekip olarak çalışmalarını sürdürüyor.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like