Oyun HaberleriPCPlayStation

Pacific Drive çıkış tarihi açıklandı!

0

Pacific Drive’ın çıkış tarihi, yeni oynanış fragmanı ile birlikte yayımlandı. Oyun 22 Şubat 2024’te PlayStation 5 ve PC için çıkacak.

Pacific Drive

PC Gaming Show: Most Wanted 2023 sırasında geliştirici Ironwood Studios ve yayımcı Kepler Interactive, birinci şahıs sürüş hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın resmi çıkış tarihini duyuran yeni bir oynanış fragmanı paylaştı. Pacific Drive’ın bu yıl çıkması planlanıyordu fakat geliştirici Ironwood Studios, oyunu erteleme kararı almıştı. Fragman ile birlikte oyunun 22 Şubat’ta çıkacağını öğrenmiş olduk.

Kuzeybatı Pasifik’in gerçeküstü bir versiyonunda geçen Pacific Drive’da oyuncular doğaüstü tehditlerle dolu bir ormanın gizemlerini çözmek ve hayatta kalmak için araçlarını yükseltmeli. Çetin hava koşulları ve ölümcül deneysel kalıntılarla dolu olan, yıllardır kimsenin ayak basmadığı bu tehlikeli ortamda hayatta kalma becerilerinizi geliştirecek ve zorlukların üstesinden gelme konusunda ustalaşmanız gerekecek. Bilinmeyene doğru ilerlerken sizi hayatta tutacak olan tek şey keşfederken bulduğunuz malzemeleri kullanarak güçlendireceğiniz güvenilir aracınız.

Şimdi direksiyona geçin arabanızı onarın, kaynaklar toplayarak parçalarını değiştirin ve yeni ekipmanlar oluşturun. Bu tehlikeli arazide gezerken aracınızı istediğiniz gibi tasarlayın. Sizin arabanız, sizin tarzınız.

Pacific Drive ne zaman çıkacak ?

Pacific Drive, 22 Şubat 2024’te PlayStation 5 ve PC için çıkacak. Oyunun fiziksel sürümünü şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü

Comments

Leave a reply

You may also like