DergiOyun Haberleri

Oyun Günlüğü dergisi on sekizinci sayısıyla karşınızda!

0

Oyun Günlüğü ekibi olarak her ay hazırladığımız dijital dergimizin on sekizinci sayısıyla karşınızdayız.

Oyun Günlüğü dergisi

2024’ü yarıladığımız haziran ayında dijital dergimizin on sekizinci sayısıyla karşınızdayız.

Bu ay Senua’s Saga: Hellblade 2 ve The Rogue Prince of Persia dahil olmak üzere tam beş incelemeye yer verdik. Kristal Piksel Ödülleri’nde Yenilikçi Oyun Fikri ile ödül alan Pile Up! oyununun geliştirici stüdyosu Remoob Games Kurucu Ortağı Arda Karaköz, Namık Türk’ün sorularını yanıtladı.

Önümüzdeki ay ise NEODUEL: Backpack Monsters ile oyuncuların karşısına çıkacak olan DiceHit Games ekibini konuk edeceğiz. Nostalji Günlüğü’nün bu bölümünde Persona serisinin ilki olan Revelations: Persona oyununa yakından bakacağız. Tuana sizi 1996 yılına götürecek!

‘Oyun dünyasının efsaneleri’ serimize de devam ediyoruz. Bu bölümde Arda, “Playstation’ın babası” olarak anılan Ken Kutaragi’yi anlattı. Steam Next Fest: Haziran 2024 ve Summer Game Fest 2024 ile yoğun bir ayı geride bırakıyoruz. Temmuz sayımız için şimdiden heyecanlıyız.

Yine geçen ay dolu dolu geçen dijital oyun dünyasına ilişkin gelişmeleri derledik. Tek ortak noktası oyunlar olan bu bağımsız ekip, desteklerinizi bekliyor.

Oyunları çok seviyoruz! Bizimle olduğunuz için teşekkürler!Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.