DergiOyun HaberleriZ - OG

Oyun Günlüğü Dergisi ilk sayısıyla karşınızda!

1

Herkese merhaba! Oyun Günlüğü ekibi olarak iki yıllık dijital yayımcılık serüvenimize dijital dergimizle yeni bir sayfa daha aralıyoruz. Dijital dergimizin ilk sayısı yayımlandı!

Oyun Günlüğü Dergisi

Zamanla daha da zenginleşecek dergimizin İlk sayısında 2023 yılında en çok beklenen oyunlara geniş bir yer verdik. İçeriklerimiz dosya, röportaj, inceleme, haber ve donanım konu başlıklarında sıralanıyor. Gelecek sayılarda da konu başlıklarımızı zenginleştirerek devam etmeyi planlıyoruz.

Aylık olarak çıkarmayı planladığımız dergimiz, ikinci sayıdan itibaren her ayın ikinci haftası sizlerle olacak. Çıkış tarihini oyunların lansman tarihleri kısmen etkileyebilir.

Dergimizde röportajlara ağırlık verecek ve Türk oyun stüdyolarını yakın markaja alacağız.

İlk sayımızdaki röportajları 18 yıllık bir özlemin sonunda çıkan Knights of Honor 2’nin geliştirici ekibinde yer alan Alex Torofiev’le, Türk oyun stüdyoları Laps Games’ten Onurhan Akçay ve AIx2 Games’ten Alper İşler’le yaptık.

Dosya konumuz ikinci sayıda incelemesine yer vereceğimiz Dead Space olacak. 6 inceleme ve ön incelemenin yer aldığı ilk sayıda son olarak Nvidia 40 serisine göz atacağız.

Tek ortak noktası oyunlar olan bu bağımsız ekip desteklerinizi bekliyor olacak. Oyunları çok seviyoruz! Çıkacak oyunlarla yıllarca konuşulacak bir yılda yeni bir yolculuğa başladık.

Bizimle olduğunuz için teşekkürler!

Keyifli okumalar.

  • Oyun Günlüğü dijital dergimizin 2023 ocak sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.