Oyun HaberleriPC

Orta Çağ koloni simülasyonu Norland ertelendi!

0

Rimworld’dan ilham alan Orta Çağ koloni simülasyonu Norland ertelendi. Geliştirici stüdyo Long Jaunt, 16 Mayıs’taki lansman tarihini 18 Temmuz 2024 olarak duyurdu.

Norland

Video oyun stüdyosu Long Jaunt’ın Rimworld’dan ilham alıp geliştirdiği Orta Çağ koloni simülasyonu Norland lansmana on gün kala ertelendi.

Long Jaunt’tan Dmitry, “Ne yazık ki, planlanan son tarih olan 16 Mayıs’a yetişemeyeceğiz. Elimizden geleni yaptık ancak oyunun ek testlere ve hata ayıklamaya ihtiyacı var; olması gerektiği kadar iyi performans göstermiyor. İyi işleyen bir oyun sunduğumuzdan emin olmak için çıkışı birkaç hafta daha ertelemek istiyorum. Norland’ın yeni lansman tarihi 18 Temmuz olarak belirlendi.” açıklamasında bulundu.

500 binden fazla oyuncu bekliyor!

Norland, Steam’de 500 binden fazla oyuncunun istek listesine girdi. Stüdyodan yapılan açıklamada, “Birçoğunuz oyunun çıkışını beklerken, bu fazladan haftaları oyunu geliştirmek ve Norland’ın nasıl olabileceğine dair tam vizyonumuzu sunduğumuzdan emin olmak için harcamanız önemli.” denildi.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.