Oyun HaberleriPC

Ördek olarak hayatta kalın! Duckside duyuruldu

0

Bir ördek olarak oynayacağımız DayZ ve Rust benzeri PVP, PVE, işçilik, üs inşa etme ve hayatta kalma oyunu Duckside, PC platformu için duyuruldu.

Duckside

Cartel Tycoon, Hello Neighbor, 10 Nisan’da çıkacak Broken Roads ve bu yıl çıkması beklenen Kingmakers oyunlarıyla tanınan tinyBuild, bir ördeği kontrol edeceğimiz Duckside adlı hayatta kalma oyununu duyurdu.

Hayatta kalma oyunlarının en başarılıları arasında gösterilebilecek DayZ ve Rust’tan ilham aldıklarını belirten geliştiriciler, herkesin ördek olduğu PVP, PVE, işçilik, üs inşa etme ve hayatta kalma oyunu Duckside için oyunculara, oturan bir ördek mi olacaksın yoksa yırtıcı bir kuş mu? diye soruyor.

tinyBuild Riga tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından da yayımlanacak oyunda kaynak toplayacak, üs inşa edecek, gizli hazinelerini keşfedecek ve rakip ördeklerle savaşacaksınız.

Duckside Türkçe mi?

Rusça ve İngilizce dil seçenekleriyle piyasaya sürülecek Duckside için henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Oyunun fiyatı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.