Oyun HaberleriPCPlayStation

One Piece Odyssey PC ve konsola geldi!

0

One Piece serisinin bir parçası olacak rol yapma oyunu One Piece Odyssey, bugün PC ve konsol platformlarına geldi.

One Piece Odyssey

ILCA tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından da yayımlanan rol yapma oyunu One Piece Odyssey, bugün PlayStation 4, PlayStation 5, Windows ve Xbox Series X/S platformlarına geldi.

Meşhur korsan Monkey D. Luffy, namı diğer Hasır Şapkalı Luffy, ve Hasır Şapkalılar Tayfası onları bekleyen sıradaki adayı ve macerayı bulma arayışında Yeni Dünya’ya yelken açıyor. Ancak seferleri sırasında büyük bir fırtınaya yakalanan ekibin gemisi batıyor ve kendilerini şiddetli fırtınalarla çevrelenmiş tropik bir adada buluyorlar.

Ekibinden ayrı düşen Luffy, arkadaşlarını bulmak ve adadan kaçmak için yepyeni bir maceraya atılıyor. Bu macerada tehlikeli yeni düşmanlar, korkutucu doğal afetler ve çok daha fazlası onları bekliyor!

Popüler anime serisi One Piece evreninde geçen bu klasik rol yapma oyununda Hasır Şapkalılar Tayfası’nın istediğin üyesiyle oynayabilirsin. Oyunun sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsin.

One Piece Odyssey ne kadar?

  • Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğine sahip olmayan oyun 719 TL’den satışa sunuldu. One Piece Odyssey Deluxe Edition ise 999 TL.
  • One Piece Odyssey PlayStation 4 ve PlayStation 5, 699 TL. One Piece Odyssey Deluxe Edition ise 949 TL. Demo sürümünde yer aldığını belirtelim.
  • One Piece Odyssey Xbox Series X|S 599 TL. One Piece Odyssey Deluxe Edition ise 829 TL.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir