MobilOyun HaberleriPC

Once Human, PC ve mobil platformlara geldi!

0

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen çok oyunculu, açık dünya ve hayatta kalma oyunu Once Human, PC, Mac ve mobil platformlara geldi.

Once Human

Çinli video oyun stüdyosu Starry Studio tarafından geliştirilen çok oyunculu, açık dünya ve hayatta kalma oyunu Once Human bugün (10 Temmuz 2024) PC, Mac, IOS ve Android platformlara geldi.

Ücretsiz olarak yayımlanan oyunda iş birliği çok önemli. 4000 oyuncuya kadar açık dünya sunucularına sahip oyunda üs inşa edecek canavarlarla mücadele etmenin yanında oyun hikayesinde ilerlemeye çalışacaksınız. Once Human, yedi kategoriye ayrılmış yaklaşık 100 silah taslağına sahip.

Oyunun hikayesi şu şekilde özetelenebilir:

“Stardust olarak bilinen gizemli bir dünya dışı madde Dünya’yı kirletti, gezegen kıyamet sonrası bir duruma düştü ve bildiğimiz şekliyle yaşam çarpık bir kabusa dönüştü. İnsanlığın geleceğini şekillendirmek size, Metas’a kalmış, ister tek başınıza maceraya atılın, ister diğer kurtulanlarla ittifaklar kurun.”

Sapkın yaratıklarla dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin

Kıyamet dehşetlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarma yolculuğunuzda, bilinmeyenle yüzleşmek ve rakiplerinizi savuşturmak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirmekten çekinmeyin. Taktiklerin, takım çalışmasının ve içgüdülerin zaferin anahtarları olduğu yürek burkan savaşlara katılın. Geniş açık dünya alanını dolaşırken yüzün üzerinde Kalede beş bölgeyi, beş fraksiyonu ve elliden fazla sapkın türünü keşfedin.

PvP modu: Highway Pursuit (Otoyol Takibi)

PvP modu, saldıran oyunculara değerli ganimet sağlayan özel ödül araçları sunacak. Geliştiriciler, her aracın yakınına girmenin PvP’yi etkinleştireceğini vurgulayarak, başkaları yakındayken dikkatli olmaları öneriliyor.

Once Human sistem gereksinimlerine de buradan bakabilirsiniz.

Once Human indir!

Once Human’ı Steam, IOS ve Android mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Once Human – Steam mağazası

Once Human – App Store

Once Human – Google Play


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.